Portal Poemax jest prowadzony we współpracy ze stowarzyszeniem Salon Literacki

marzec 02, 2018 19:04

Nie za bardzo rozumiem ilości dni wyświetlania wierszy i prozy na stronach portalu - bo zauważyłem, że niektóre rzeczy leżą u was po dni kilka, można powiedzieć, że zalegają te dobre kilka dni, a niektóre są u was zaledwie jedną, do półtora doby. Kto się czym kieruje i na czym to polega? Jacy anonimiści tym kierują? Znam z upublicznień tylko Lenę Pelowską z Gdańska - i tajemniczego Pana z tego portalu pod pseudonimem Cogito (coś?!). Akurat moje publikacje (najczęściej!) znikają po dniu, po jednym, zwykłym dniu. Da ktoś temu odpowiedź? Widzę też, że niektórych z nas się promuje bardziej innych mniej... może ktoś domyśli się kogo i kiedy, a kogo nie - jakie są tego kryteria?


  • marzec 02, 2018 19:09

    System wszystkich traktuje jednakowo. Im więcej publikujesz oraz im częściej jesteś komentowany, tym dłużej utrzymujesz się na stronie głównej.

  • marzec 02, 2018 19:20

    Nie wydaje mi się żeby tak było. Jesteś pewna tego co tu piszesz? Widziałem, że jest inaczej.

  • marzec 02, 2018 19:22

    Ktoś dysponuje tym systemem (pewnie oprogramowaniem).

  • marzec 02, 2018 20:21

    Zrobimy eksperyment. Przestanę się udzielać przez kilka dni. :)

  • marzec 03, 2018 21:58

    Nie wiem, czy jest taka potrzeba - bo dla kogo miałabyś się przestać odzywać?

  • marzec 02, 2018 20:32

    Marcin zabawny jest Twój post, przecież to jest logiczne, że gdy nie jesteś komentowany lub aktywny post spada, myślę, że też ma wpływ ilość dodawanych wierszy w danym dniu.

    Konto usunięte

    2-32-32-32-3

  • marzec 02, 2018 20:48

    A może jednak coś w tym jest, nie oceniajmy tak jednoznacznie Marcina. Może posiadł jakąś tajemną wiedzę dostępną wybitnym umysłom, takim co to im szynę kolejową na głowie wygniesz.

    Konto usunięte

    2-4

  • marzec 02, 2018 20:56

    Na znak solidarności z Marcinem, przykładam ręce do monitora, innych też zachęcam. Zróbmy wirtualny łańcuszek wsparcia :)

    Konto usunięte

    2-4

  • marzec 03, 2018 20:00

    Nie za bardzo mnie Pani rozumie. Znika, czasem, cała lista publikacji z Debiutów (powiedzmy Debiutów?!), a czasem zalega kilka dni - jak zauważyłem. To już nie chodzi tylko o mnie, ale i o innych publikujących. Nie dużo ma to wspólnego z równością, jakotaką, jakąkolwiek... Tak to widzę.

  • marzec 02, 2018 22:17

    Marcin! wydajesz się być bardzo podejrzliwy co do funkcjonowania portalu -wybacz. Zależy ci na tych laurach, w postaci gwiazdek? Przecież to nie żaden akt odwagi powiązanej z patriotyzmem, czy jakoś tak...
    Ja uważam, że każdy Peel/ Peelka publikują -ok , ale udzielamy  się pozostawiając komentarze ale i jakąś odrobinę poczucia humoru, co świadczy o tym ,że portal się podoba.
    Pozdrawiam!

  • marzec 03, 2018 20:21

    Nie piszę dla gwiazdek. Chyba, że czasami zaznaczam to dla żartu - nie wiem czy widziałeś - żartowałem, że dla statystyk, i do statystyk. Nie jestem nałogowcem internetowym, i a nie zawsze mam czas na to, żeby kogoś komentować, a i nie zawsze mam na to ochotę, bo mi się zwykle czyjś "wytwór zmęczonej i niweczonej fantazji" nie podoba - nie jestem tu zawsze jak niektórzy z was, nikogo nie obrażam, jestem bardzo zaczytany w literaturze, kiedy mam na to chwilę z mojego życia, a kiedy zaglądam na portal widzę, że trwają procesy progresji i pojawiają się nowe persony-pseudonimy, właśnie myślących o pisarstwie. A, i bardzo bym prosił nie nazywać mnie jakimś Peelem, czy "srelem", bo nic to dla mnie nie znaczy i nic mi to nie mówi a i odraża i stręczy mnie... powiedzmy wewnętrznie.

  • marzec 03, 2018 22:08

    Marcin... nie chciałem ciebie urazić w jakikolwiek sposób.Tak napisałem, bo tak myśli mi nakazywały.
    Osobiście nic do Ciebie nie mam.Wręcz przeciwnie.
    Tak masz rację, każdy ma jakieś swoje obowiązki, a wolny czas, każdy spędza po swojemu( tak jak chce)
    Jeszcze raz przepraszam.
    Pozdrawiam!