Portal Poemax jest prowadzony we współpracy ze stowarzyszeniem Salon Literacki

Konto usunięte

2-42-4

maj 11, 2018 22:37

Kurcze, napisałem tekst i komputer mi się wyłączył. Nie zapisany, moim zdaniem dobry - przepadł. Żesz k...


  • maj 11, 2018 22:44

    Też tak kiedyś miałam - żałowałam
    ale Max,
    Ty jesteś zdolny,
    ja o Ciebie się nie martwię
    :)))


  • maj 12, 2018 08:22

    Nie wiem, jakiego programu używasz, ja, jeśli piszę na kompie, to Libbre Office, przede wszystkim dlatego, że jak kompa wysadzi, to po ponownym uruchomieniu można odzyskać pliki.

    p.s Może Twój komputer miał odmienne zdanie? : P

    Konto usunięte

    2-32-32-32-3

  • maj 12, 2018 08:35

    mój serdeczny przyjaciel był kiedyś na meczu, nagle odezwała się pilna potrzeba życiowa. po fakcie okazało się że nie ma papieru, jedyne co znalazł w kieszeni to kartki z txt ... przez lata twierdzi że to były jego naj

    Konto usunięte

    2-5

  • maj 12, 2018 09:51

    W (płatnym niestety) Wordzie robi ci kopie w tle nawet co minutę. Zresztą te nowsze komputery całe się kopiują w tle. Dane najczęściej wracają po kilku dniach.
    Mogę polecić darmową (jeszcze) wersję One Drive. Masz 5 GB, na teksty, to całkiem sporo. Tylko musisz mieć łącze z netem.
    A najlepiej napisz od nowa.

  • maj 12, 2018 16:19

    Max podaj sam tytuł to Co go nominuję i po sprawie

  • maj 12, 2018 16:56

    Leszku, jakoś był bez tytułu. To utrudnia sprawę ;)
    A wiecie, korzystam z Worda 2010 i też jakoś nie zrobił kopii. A co jakiś czas robi. Komputer nagle się wyłączył, po czym włączył i zaczął się aktualizować. No ale nic dziękuję za współczucie ;)
    Czas chyba spróbować napisać nowy.
    Rw, bez szczegółów!
    Pozdrawiam! :)

    Konto usunięte

    2-42-4

  • maj 12, 2018 17:09

    Nawiązując do tego co gaśnie, znika i wyłącza się - to znowu mój utwór, i reszty tu piszących, był na widoku dwa dni, a bywa z tą listą "Okolic Poezji" różnie, bo zauważyłem, że niekiedy nie czyści się listy i tydzień. Od kogo i od czego miało by to zależeć? Wiadome jest, że jest sporo osób które mogłyby poczytać i mnie i innych, którzy byli by dłużej w "Debiutach". Proszę się ukierunkować - pytam kogoś z redakcji "poemax.pl".

  • maj 12, 2018 18:00

    Max, jedyny ratunek to wyrobić sobie nawyk przy pisaniu - co jakiś czas Ctrl+S... ;-)

  • maj 12, 2018 18:50

    Windows 10 nie przewiduje pisania wierszy.