Ten temat jest zamknięty. Nie możesz zabrać głosu w dyskusji.

Portal Poemax jest prowadzony we współpracy ze stowarzyszeniem Salon Literacki

Konto usunięte

2-42-42-4

grudzień 10, 2018 00:45

Dlaczego zablokowano mi możliwość dyskusji w poprzednim wątku?

Co tu się dzieje?

Jest jak w kawale o Putinie w szkole. Kiedy miał odpowiedzieć na dwa pytania Saszy
- dlaczego Rosja zajęła Krym
-dlaczego wysyła pan rosyjskich żołnierzy na Ukrainę
w tym momencie rozległ się dzwonek
Po przerwie głos zabrał Wania
Panie prezydencie ja mam cztery pytania
- dlaczego Rosja zajęła Krym
-dlaczego wysyła pan rosyjskich żołnierzy na Ukrainę
-dlaczego dzwonek na przerwę był dwadzieścia minut przed czasem
- i gdzie jest Sasza!


  • grudzień 10, 2018 01:00

    grudzień 09, 2018 23:17
    Niech się pani przyjrzy co w nim pisze. Jest rasizm, bezsens, nonsens, głupota, grafomania. Pisze w nim pani, jakby miała pani już demencję starczą, niepamięć, zadziorę, krzywdę do reszty ludzi. Szczerze. Ja nawet prawie nie oglądam telewizji Kurskiego, czy Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, czy nawet partii Prawa i Sprawiedliwości, noż kurrrrrrrr... dla mnie jest to spaczona polska komunalna prawica, często-gęsto skrajna prawica, chorobliwa i chroniczna, zazdrosna i nienawistna, zaszczuta... No ludziska, to nie jest znowu dziewiętnasty wiek (XIX). Excuse me. Bądźmy ludźmi myślącymi... bo co jest innego możliwe? Ja osobiście jestem demokratą i wolnomyślicielem, za wolnościami słowa i handlu, bez czego nie byłoby nawet tego cholernego portalu poetyckiego. Nic. Na razie.

    Jest rasizm, bezsens, nonsens, głupota, grafomania.
    "wolnomyśliciel" przemówił :) "Pisze w nim pani, jakby miała pani już demencję starczą, niepamięć, zadziorę, krzywdę do reszty ludzi." Demencję? możliwe. A gdzie ta zadziora się umiejscawia?
    Może jestem stara ale rozum jeszcze działa, a tobie brak dobrego wychowania.

    Konto usunięte

    2-42-42-4