Z uwagi na ustawienia prywatności nie wszystkie dane tego użytkownika są widoczne

Portal Poemax jest prowadzony we współpracy ze stowarzyszeniem Salon Literacki

Nazywam się: M∀ks

Trochę o mnie: ty masz przestrzeń publiczną, ja mam publiczność https://mtchon.wordpress.com/

Ilość odsłon: 2093

Komentarze

czerwiec 18, 2018 21:26

usunęłam"mikro" to był niedobry tekst:) przepraszam, oszczędzajmy oczy , bo te nie włosy, nie odrosną;)

czerwiec 02, 2018 14:43

galeria :D

czerwiec 02, 2018 14:32

A jak się u Was mówi na bazar? Bo u mnie opròcz tandety jest "kapłanówka"? ;)

czerwiec 02, 2018 14:30

a jak!
na Podkarpaciu też na pole i jemy placki, a nie ciasto :)

czerwiec 02, 2018 14:04

Dlaczego każesz wychodzić Roninowi "na dwór". Ja walczę z moimi dziećmi, które z przedszkola przynoszą tego typu określenia. W Małopolsce wychodzi się "na pole".
Pozdrawiam :)

maj 10, 2018 00:02

Powiem Ci, że nieraz wieczorami jeśli mam trochę więcej czasu i siły (jak dziś) klikam losowo w czyjś kontener i wybieram trzy wiersze, których tytuły na dany moment najbardziej mnie zatrzymują. Po ich lekturze wstępnie wiem, czy w mojej subiektywnej opinii warto eksplorować dalej, czy lepiej się ewakuować i szukać gdzie indziej. Ale po zapoznaniu się z Twoimi zasobami czuję, że wpadłam jak śliwka w kompot, gdyż mój czas jest cenny, a Ty masz tak nurtujące tytuły, że nie sposób mi wybrać nawet dziesięć. Obawiam się, że muszę zajrzeć do wszystkich i chociaż przelecieć je wzrokiem ;P No serio kolego, jesteś mistrzem tytułów. "Magia, czar, urok" (nawet jeden z nich świetnie oddaje to, co mam na myśli :)) No ale żeby nie było, że tak Ci tu słodzę, bo mam być może trochę zbyt dobry nastrój w tym momencie, to dodam, że mam nadzieję, że nie są to tylko piękne wydmuszki. Jeszcze tego nie wiem. Na razie przeczytałam dwa i ciężko mi się ustosunkować. Mam duże oczekiwania. Pozdrowienia :)

kwiecień 02, 2018 10:00

Dziękuje za ten bardzo miły komentarz ;-) Poczułam takie wsparcie. De facto moje pisanie wygląda na razie jak wygląda. Uczy się człowiek całe życie. Jestem raczej samoukiem ale lubię mieć nad sobą mądrzejszych. Bo z tego co do mnie mówią można czerpać skarby, jednak doświadczenie chcę i zawsze chciałam zdobywać sama. A rozum ma się po to żeby to złączyć i ogarnąć. Za równo życie jak i pisanie ;-)

Ps. Rusofilskie zapędy w granicach rozsądku jak najbardziej wskazane.

до свидания ;-P

Konto usunięte

2-4

marzec 21, 2018 20:11

Maksiu może byś się uaktywnił bo troszeszkę mi się za Tobą ckni! :-)

luty 28, 2018 14:10

A ja bym te przecinki na końcu wersów poprawił. Te w środku wydawały mi się sensowne (vide niektóre powieści Gombrowicza z interpunkcją znaczeniową, nie gramatyczną).
Pozdrawiam.

Konto usunięte

2-4

luty 14, 2018 21:04

Maksik :-) ja już dawno w miłość przestałam wierzyć :-) łap uśmiech :-) Dziękuję :-)