Z uwagi na ustawienia prywatności nie wszystkie dane tego użytkownika są widoczne

Portal Poemax jest prowadzony we współpracy ze stowarzyszeniem Salon Literacki

Nazywam się: Agnieszka R.

Trochę o mnie: miałam szczęśliwe życie szłam przez Polskę w pieprzony mróz nie każda noc się kończyła... na płycie mam zapisane życie, nie wiem czy je zdążę przeczytać.

Dołączyłam do serwisu ponieważ: Bo lubię mieć kontakt z ludźmi:)

Ilość odsłon: 5598

Komentarze

Konto usunięte

2-2

styczeń 22, 2020 09:28

nie, pająku, to nie chodzi o to, że masz siedzieć cicho. zabrałem swoje zabawki, bo zareagowałem zbyt emocjonalnie. ale oczekuję komentarzy, a nie świadectwa pseudoznawstwa bądź zblazowania. nie oczekuję komentów typu och/ach świetny, bo one nic nie wnoszą. jeśli już jestem na tym portalu, to oczekuję dyskusji, może nawet pewnej twórczej stymulacji. nie lubię po prostu kiedy moimi wierszami wyciera ktoś sobie dupę, a ty tak zadziałaś. potem zadeklarowałeś, że nie lubisz poezji. więc po co tu jesteś, łaskawco, żeby dać upust swojemu zblazowaniu? może się mylę, oby, może jesteś ciekawym, konkretnym facetem...

styczeń 22, 2020 09:06

To takie samo info zwrotne od czytelnika jak cudowny i emocjonujący, tylko na odwrót. Nie mów że to przeze mnie zabrał zabawki bo to przykre.
Faktycznie lepiej jak siedzę cicho

styczeń 22, 2020 07:41

To nie ładnie śmiać się z pająków że nie mają kciuków

styczeń 22, 2020 06:18

Kciuki pajączku !:)

styczeń 21, 2020 22:33

W środę jest slam, sprawdzę czy przejdzie ten txt, to ciekawy pomysł

styczeń 19, 2020 22:38

Ojciec wiosną zeskoczył z wozu wprost na zarośnięte trawą ostre brony. Rany zagoiły się szybko.
W mojej trawie są płyty cd i maszyna do pisania. Kaleczę palce, język nabiera ślinę nacieram nią linie papilarne. Poszarpane to wszystko taka szarpanina słów myśli. I ta szarpanina sie ze mnie brutalnie smieje.

styczeń 19, 2020 21:49

Proszę nie podglądać. Wiersz dla Zenona w okularach i tiszercie.

Czy ktoś widział Zenona?
Zenon lat około ileś tam.
Ostatnio miał na sobie T-shirt w kolorze szarym, którego nawet psycholog by nie zauważył. Taki szary kolor trzeba kochać,
dostrzec rysujace się pod nim mięśnie
zauważyć w szarzyźnie dnia. Czy ktoś widział Zenona ? Barczysty, ramiona w sam raz do przytulania. Ma okulary, które często gubi jak rzeczywistość lekką wygodną taką, że jej nie czuć na własnym nosie. Ostatnio napisał o murze wiersz. Gdzie jest Zenon i jego mur? Czy ktoś widział jak Zenon skacze przez mur? A może zburzył Zenon mur? Cegła spadła i roztrzaskała czaszkę... Kto widział Zenona niech mi powie bo na razie tylko echo odpowiada: Agnieszka! Zenon! Zenon! Mimo wszystko czuję że się odnajdzie albo już się odnalazł. W tunelu, który maluję, widzę światełko i smukły cień człowieka.

styczeń 19, 2020 21:39

Zenon wracaj proszę. Jestem zrozpaczona. Twoja koleżanka. A

styczeń 19, 2020 21:37

Czy ktoś widział Zenona? :)
Zenon lat około ileś tam
Ostatnio miał na sobie T-shirt w kolorze szarym który nawet psycholog by nie zauważył
Bo taki szary kolor trzeba kochać
trzeba dostrzec rysujace się pod nim mięśnie
zauważyć w szarzyźnie dnia
czy ktoś widział Zenona ? Jest barczysty ramiona w sam raz do przytulania i ma okulary, które często gubi jak rzeczywistość lekka wygodna taka ze jej nie czuć na własnym nosie. Ostatnio napisał o murze wiersz. Gdzie jest Zenon i jego mur? Czy ktoś widział jak Zenon skacze przez mur? A moze zburzył Zenon mur? Kto widział Zenona niech mi powie bo na razie tylko echo odpowiada: Agnieszka! Zenon! Zenon!

styczeń 18, 2020 13:00

Dziękuję, Agnieszko :-*