Z uwagi na ustawienia prywatności nie wszystkie dane tego użytkownika są widoczne

Portal Poemax jest prowadzony we współpracy ze stowarzyszeniem Salon Literacki

Nazywam się: Wanda

Trochę o mnie: Ebonowa broszka

Dołączyłam do serwisu ponieważ: Pewnego popołudnia spadł deszcz i przypomniałam sobie dobry seks ze słabym poetą. Teraz szukam dobrej poezji bez seksu

Ilość odsłon: 252

Komentarze

luty 19, 2020 09:01

Masz rację, ale to środek na przeczyszczenie. Zresztą niektórzy nie potrafią prawidłowo złożyć tych czterech liter ;-)

luty 19, 2020 00:31

Nadal niepotrzebnie się emocjonujesz, Panpanie Patryku, ale widać krew uderza do głowy i stąd nadmiar myśli i słów i niemożność skończenia myśli raz a dobrze. No cóż, krew do głowy to impotencja niestety, wtedy to by i tłumaczylo tego, że jakiejś perwersji się doszukujesz. Boże, Boże, strasznie mi przykro i nie chciałam w żadnym wypadku urazić człowieka chorego.
Trzymaj się dzielnie Patryku!
PS. Jeżeli mnie blokujesz to milcz pod moimi wierszami, rozumiem, że masz brak jaj , ale...
Pozdrawiam

luty 19, 2020 00:02

A że pani tak mnie obserwuje, gdzie ja biegam etc. To widzę, że szykowała się pani w całej swej sarkastycznej słodkości na ten atak. A to bardzo nie ładnie... śledzić kogoś jak pies. By potem go ugryść.

luty 18, 2020 23:56

Nie wiem jak Marek :) ale ja życzę PanPani udanej poezji, bez szukania perwersyjnych i wyrafinowanych analogii, do kota :) które dyktuje urażone jednym komentarzem, kobiece ego. PanPani haiku z jarzębiną jest zwyczajnie dla mnie słabe. W ten sposób można wmówić odbiorcy wszystko i nic. Przepraszam PanPanią, jeśli byłem tym razem konformistyczny do bólu.Ale jest to moje własne zdanie, skoro tak bardzo PanPani na nim zależy :)

luty 18, 2020 23:29

Nie rozumiem takich ludzi jak ty. Co chcesz udowodnić, brak odporności na sarkazm, który zaczęłaś do Mgły, a teraz na mojej głównej sapiesz do mnie? Rozumiem , że ty się z nikim nie zgadzasz, zawsze jesteś samotnym wilkiem, który idzie swoją drogą. A swoimi sarkastycznymi komementami, tylko to potwierdza.

styczeń 05, 2020 09:13

Nadałam podtytuły, a właściwie nazwałam kwiaty, na tytuły nie mam odwagi jeszcze