Portal Poemax jest prowadzony we współpracy ze stowarzyszeniem Salon Literacki

Konto usunięte

2-5

grudzień 13, 2018 18:02

Po prostu. Kultura osobista.
Przeklinamy tylko przy wierszach oznaczonych jako dla dorosłych
Ewentualnie jakich rozmów mamy uniknać? O czym?
Czy raczej nie prezentować swoich preferencji politycznych w ogóle?


  • grudzień 13, 2018 19:45

    Na wstępie ciekawe założenie.
    Kultura.
    Poważnie należy wpisywać w reguły portalu kulturę, a na dokładkę osobistą?
    Czy można przeklinać? Ależ oczywiście. Jest na fejsie strona poemaxowa, można założyć tam czat, bądź grupę na messengerze, a nawet kilka np. vulgarniej, odważniej i polityczniej. Żeby nie było, że redaktorzy ingerują, może to być inicjatywa userów poemaxu. Ale o tym wystarczy chcieć rozmawiać.
    Za to na pewno żenadą jest oczekiwanie, że ktoś z redakcji zechce nadstawiać zadek za chamidło, czy psychola.
    A poza tym: preferencje seksualne, polityczne, bądź gusta muzyczne nie są warte stawiania sprawy na ostrzu noża, a tym bardziej narażania na kłopoty przez urażonego usera, czytelnika lub przypadkowego donosiciela.

  • grudzień 13, 2018 20:38

    Czyli proponujesz żeby na FB się przenieść z dyskusja?
    Jak sobie wyobrażasz ten portal, że kto tu będzie przebywał? Artyści? Są różni, ja tu sobie lubię czasami pobyć,

    Poemanie, Twoje zachowanie było poniżej wszelkim normom w momencie kiedy napisałeś do Leny to co napisałeś, za to należałby Ci się ban, przegiąłeś,

    Za to powinieneś przeprosić moim zdaniem,

    Konto usunięte

    2-5

  • grudzień 13, 2018 20:25

    Grzegorz, Twoje pytania to jakiś żart?

    Wiadomy troll, choć, był wkurzający, pewnie miał powód 'łapania się brzytwy". Staram się zrozumieć...


  • grudzień 13, 2018 20:27

    Z każdego można zrobić trolla...

    Konto usunięte

    2-1

  • grudzień 13, 2018 20:28

    Oczywiście że tak, ale nie o to chodzi

    Konto usunięte

    2-5

  • grudzień 13, 2018 20:32

    "Nie ma ludzi niewinnych, są tylko ludzie źle przesłuchani".

    Feliks Dzierżyński

    Konto usunięte

    2-1

  • grudzień 13, 2018 20:58

    ...i to jest twoim atutem?

  • grudzień 13, 2018 20:42

    Chciałbym wyzerować sytuację, tak po prostu.
    Mi nie przeszkadza rozmowa, a jeżeli mi przeszkadza to nie rozmawiam, przecież nikt nie każe z nim rozmawiać,
    Może można też dogadać się z nim żeby nie zaczepiał, dowiedzieć się jakie ma żądania, sądzę że jak każdy terrorysta ma jakieś

    Konto usunięte

    2-5

  • grudzień 14, 2018 01:13

    Grzegorz.

    Mi wystarczy szacunek dla naszej inności.

    Szanujmy siebie nawzajem i swoje teksty. Korzystajmy że źyjemy w wolnym kraju i możemy tworzyć wogóle. Mimo wszystko nie każdy może. Więc szanujmy się nawzajem.


    Pozdrawiam