Portal Poemax jest prowadzony we współpracy ze stowarzyszeniem Salon Literacki

Konto usunięte

2-3

sierpień 05, 2017 11:43

Witam,
Słowa te kieruje, do szanownej redakcji portalu poetyckiego poemax.pl. Pewnie się powtórzę, ale powiem, bo chcę żebyście mi coś wyjaśnili. Jakiś czas temu, został przez was usunięty wiersz pt. Lewizna, mało tego, został usunięty również, link odsyłający do innej strony, który autor utworu zamieścił, aby ten kto nie zdążył przeczytać, mógł się z wierszem zapoznać.Użyliście wtedy argumentu, że portal nie służy do dyskusji politycznych itp. proszę więc mi wyjaśnić, jak ten argument ma się do tego co się teraz na tym ''a politycznym''portalu dzieje? Jesteście droga redakcjo hipokrytami, jednym wolno, drugim nie! Gdzie wolność? Wprowadzacie cenzurę? Bardzo nie ładnie, po prostu wstyd!

Ps. Zapewne zamkniecie temat, albo dacie mi bana, ale trudno! Przynajmniej napisałem co czuję i myślę, bo to po prostu wielka niesprawiedliwość!


 • sierpień 05, 2017 11:55

  - tak się zastanawiam, czy szanowny Zenon Kwak, to ten sam Zenon Tabis, Numernabis, Marnypopis, czy jakoś tak ???

 • sierpień 05, 2017 12:02

  Panie Zet,
  zapewniam że nie, i nawet nie wiem o kim mówisz.

  Konto usunięte

  2-3

 • sierpień 05, 2017 12:19

  Ktoś, kto w komentarzach pisze, jak mówi np."Słowa te kieruje, do szanownej redakcji", "Nie zamierzam się tu wdawac w dyskusję polityczne", "Usuneleliscie wiersz lewizna", "portal nie służy politycznym dyskusja" (pisownia oryginalna) może tylko spłodzić gniot poniżej krytyki, i pewnie takim okazała się "lewizna". Autorze, porównywanie twoich wypocin z tekstami Zeta jest nieporozumieniem i ty dobrze o tym wiesz. Zresztą i tak nie traktujesz siebie poważnie, pisząc bzdury w profilu i wstawiając awatar Edwarda Nigmy.

 • sierpień 05, 2017 12:33

  Mars,
  bo mieliśmy być na ty, nie jestem autorem ''lewizny'', zwróciłem tylko uwagę, że redaktorzy to hipokryci, jednych banują, drugich nie. Utwór Pana Zet, jest mocno kontrowersyjny, więc nie wciskaj mi kitu, że tak nie jest! Jeśli chodzi o moje ''wypociny'' to ja nie twierdzę, że to dzieła sztuki, nie twierdzę, też że potrafię pisać. Możecie mi zarzucić wszystko, nawet Nigmę w awatarze, ale ja przynajmniej wczytuje się w wasze wiersze, oraz staram się napisać w miarę sensowną opinię. Nie rżnę wybitnego poety, który ciska pod tekstami ''kosz' ''gniot'' bez jakiegokolwiek logicznego uzasadnienia. Redakcja powinna się więc, zastanowić na jakich ''czytelnikach'' jej zależy, bo zraża i to bardzo. pozdrawiam!

  Konto usunięte

  2-3

 • sierpień 05, 2017 12:43

  Żeby zamknąć ten niepotrzebny wątek, powiem tylko, że redakcja działa w ramach rozsądku i musi czuwać nad 'konsekwencjami publikacji'. Rozar i jego agitka dały się we znaki poprzedniemu portalowi, i prawdę mówiąc, temu panu dziękujemy.

 • sierpień 05, 2017 13:09

  Proszę zamknąć wątek, bo i po co ciągnąć temat, skoro głową muru nie przebije.Powiem tylko jedno, ten portal kiedyś upadnie, a ja się będę przyglądał i popijał ballantine's :-) Zresztą widzę, że sporo osób już zdążyło się stąd wymeldować, zastanawiam się tylko z czego to wynika? Pozdro!

  Konto usunięte

  2-3