Z uwagi na ustawienia prywatności nie wszystkie dane tego użytkownika są widoczne

Portal Poemax jest prowadzony we współpracy ze stowarzyszeniem Salon Literacki

Nazywam się: Lena Pelowska

Trochę o mnie: Wydaję magazyn literacko-artystyczny HAIKU PORT https://issuu.com/lenapelowska

Ilość odsłon: 23682

Komentarze

Konto usunięte

2-42-42-4

grudzień 28, 2019 16:39

Lena zawsze lubiła używać instrumentów władzy, Znamy się już ponad 10 lat, bany cenzura, stronniczość typowe zabawy Leny. Wróciłam już z tego zalecanego przez ciebie spaceru i co widzę, posprzątałaś, tylko nie to co trzeba. Ty się chyba nigdy nie zmienisz.

grudzień 28, 2019 16:15

Pascale faktycznie skasowane, aż tak się krytyką przejęłaś?

grudzień 28, 2019 16:11

"Umbro, zrób test na zawartość jadu w śluzie. I od razu IQ możliwe, że śledzie ci zaszkodziły"- to prawda Leno?

grudzień 28, 2019 16:06

Ten portal zaczyna przypominać służby prlowskie, dajcie nam człowieka, a znajdziemy w nim trolla:)

grudzień 28, 2019 16:02

Koniec walki portalowej, troll odkryty. Co teraz?

Konto usunięte

2-32-3

grudzień 28, 2019 15:44

Szanowna Pani Leno, rozmowa w której pojawia się element zastraszania " posiadam narzędzia administratorskie" i mogę ich użyć, odpowiedzialność zbiorowa "Przekraczanie granic kultury (...) to Wasze główne zajecie..." czyje, kiedy...? i inne insynuacje pod moim adresem, nie interesują mnie. Tematem mojego wpisu, była teza byłego już użytkownika @nadbużańskiego, którą Pani potwierdziła, ale kota zawsze można odwrócić ogonem, gratuluję.
I już zupełnie na koniec " Umbro, zrób test na zawartość jadu w śluzie. I od razu IQ możliwe, że śledzie ci zaszkodziły" To jest Pani wpis pod moim adresem, bo mnie któryś tam Paskal nie zachwycił, a przecież miał zachwycić.
Może tylko mnie nie bawi i tylko dla mnie pachnie trollowaniem, ale to mnie Pani trollwanie zarzuca.
No cóż.

grudzień 28, 2019 14:34

Izo, przeżyliśmy już na portalu kilka takich osobowości jak Ty i Maciej. Przekraczanie granic kultury, dokuczanie innym i upierdliwość to Wasze główne zajęcie, pobocznym jest natomiast zainteresowanie poezją. Stałam się Waszym celem ponieważ, jestem odporna na próby wyprowadzenia mnie z równowagi oraz posiadam narzędzia administratorskie.

Za trollowanie, wpisy prowokujące i obraźliwe, albo nękanie, po prostu usuniemy Was z portalu.

Konto usunięte

2-32-3

grudzień 28, 2019 13:05

A więc jednak użytkownik @nadbużański, którego niestety od wczoraj nie ma na tym portalu, miał rację, stawiając tezę, że pod Pani wierszami należy pisać tylko i wyłącznie pozytywne komentarze. To przecież są "dobre wiersze", co najwyżej komentujący mają gorszy dzień :)))) Albo jeśli, nie daj bóg, ktoś ośmieli się, jak ośmielił się @nadbużański napisać krytyczną analizę Pani utworu, to znajdzie się na tzw. czarnej liście, a to nie jest to samo, co znaleźć się na czarnej liście jakiegokolwiek innego użytkownika. Skąd takie kompetencje?
Wykasowała Pani wszystkie wiersze z serii Paskal coś tam....coś tam, bo coraz więcej było pod nimi krytycznych komentarzy...? ojej....
Upss...przepraszam zostawiła Pani jeden, ten nominowany, ten tak....bo był tak ciepło przyjęty, znaczy się podobał.
Proponuję, żeby zostawiła Pani tylko wiersze nominowane, będzie ich znacznie mniej na Pani profilu, ale jakiż to będzie wzbudzać podziw i zachwyt... "Co publikacja, to złoty strzał i zero krytyki Głupie i słabe wiersze zdarzają się innym, nie mnie..."

Gdyby mój wpis choć odrobinę Panią zdenerwował, w co wątpię, gdyż zdradziła Pani kiedyś, że praktykuje uważność, to zalecam kilka głębszych wdechów i spacer, koniecznie dłuższy spacer.

Konto usunięte

2-42-4

grudzień 20, 2019 15:51

Leno komentarze innych mnie prowokują do rozszerzania mojej prozy itp. Czy nie uważasz że za dużo dymu robię pod swoimi tekstami że tak Cię zacytuję:) ?

październik 01, 2019 19:52

Przykro mi, nie mogę Ci pomóc. Zwróć się do kogoś kto może.