Portal Poemax jest prowadzony we współpracy ze stowarzyszeniem Salon Literacki

grudzień 27, 2017 16:37

Po długiej i wyczerpującej naradzie (nie obeszło się bez pomocy pracowników SOR) jury w składzie: Myszka Miki, Kuba Rozpruwacz, Dyl Sowizdrzał i Pan Tadeusz wyłoniło 25 najlepszych pod różnym względem komentarzy odautorskich. Niekwestionowanym "złotoustym" został jednogłośnie Marcin Legenza - gratulacje! A oto wyniki w dość losowej kolejności:

1. "to mi dyktowała moja zmarła ciotka kiedy byłam w transie podczas pełni"
2. "będę przekonywać wszystkich, aby nim popadną w depresję na temat swojego pisania, przeczytali twoje"
3. "ty, 'smarknięty(!)' o wygolonym rozumku"
4. "Straszny przegadaniec; ciężkostrawny i nudny (choć może umieranie wcale takie nie jest)"
5. "widzę, że ma pani imię Halina, nieźle"
6. "Rób już może to, co ci wychodzi najlepiej, a więc bądź pacjentem, który udaje psychiatrę"
7. "Zdzichu nie prowokuj erudycją"
8. "Nie jesteście godzien krytyki moich wierszy"
9. "Wbrew pozorom niełatwo jest napisać dobrego gniota. Chylę czoła"
10. "W pomyłkach jesteś bezbłędny"
11. "Potrafie ciąć nietylko jezykiem"
12. "tytanik zatonoł w 1912! a te rzeczone błedy?"
13. "Niby ciekawy ale coś mi nie pasuję"
14. "wytykanie czegokolwiek temu 'tekstu' byłoby marnowaniem czasu, podobnie, jak został on zdefraudowany na czytaniu powyższego"
15. "Są momenty bardzo smaczne i są chipsy. Mamy wiersz z dobudowanym po godzinach gankiem."
16. "używam jednak w swoim pisarstwie - czy jak wolisz w wierszu - znaków interpunkcyjnych i liter, co mi ułatwia się wyrazić na swoje podobanie"
17. "o wystarczy guziczek nacisnąć. Działa! Dzięki Ci Panie!"
18. "Sami, kurwa, Poeci."
19. "Wiem, że nie będzie Ci przykro z tego powodu. To przykre."
20. "twą ocenę maczam w płynnym stolcu (żebyś nie miał złudzeń, gdzie ją mam) i również serdecznie pozdrawiam"
21. "Opamiętałam się jak zwykle i sprawdziłam kto jest autorem moich myśli"
22. "Znajomość interpunkcji i gramatyki katastrofalna. Na szczęście w poniedziałek wywożą śmieci."
23. "Zdrowie pewnie ma się jedno, a na pewno zdrowie psychiczne, bo i mi tu stargano nerwy przez niektórych"
24. "Wiersz jest słaby, autor skacze z tematu na temat albo raczej z braku tematu na brak tematu"
25. "piękne opowiadanie z dość długim wstępem w końcu"

;-)


  • grudzień 27, 2017 16:43

    :D dobra robota, jedna z ciekawszych publikacji Pumexu. ;)

  • grudzień 27, 2017 16:47

    Dzięki ;-)

  • grudzień 27, 2017 20:47

    Jak zwykle, same momenty ekstra.

  • grudzień 28, 2017 09:21

    To ma swój urok, taki serio urok, na psa urok, czy jakoś tak ;))
    Uśmiałam się :) Fajnie, że Ci się chciało :) Chyba to lubisz ;))

    Konto usunięte

    2-5

  • grudzień 28, 2017 18:56

    Mnie ubawiły wpisy od około pół roku. Mam nadzieję, że ktoś poprowadzi wątek, który będzie się cieszył większym zainteresowaniem.