Portal Poemax jest prowadzony we współpracy ze stowarzyszeniem Salon Literacki

Konto usunięte

2-5

marzec 08, 2023 11:17

Dlaczego moja nowa publikacja nie jest widoczna na stronie głównej?
Jestem użytkownikiem portalu od wielu lat i nie rozumiem skąd nagle taka dyskryminacja


  • marzec 08, 2023 11:21

    o wow, serio?! to chyba ze mną w takim razie coś nie tak, dziękuję Ci Marku :(
    :)
    a tak serio, aż tak naiwny nie jestem, żeby po adresach ip zdecydować, że to nie Kurgan, czy jakiś inny debil. Serio wierzysz, że ktoś kto nie jest Kurganem napisałby coś takiego "Kurgan zabrał ze sobą całą radość portalu, gdzie teraz przebywa?" to akurat tekst spod nicka Lawendowe Myśli, Really?? Poza tym te komentarze w jego stylu i podprowadzone teksty, oraz szybkość reakcji akurat tych dwóch osób!!! Mam to w dupie, chcesz to se tam prowadź rozmowy "o poezji" z jakimiś panienkami, które tak naprawdę są jakimś psycholem (żeby nie było mam na myśli te 2 czy 3 osoby o których pisałem), który pęka ze śmiechu na pisane z całą powagą komentarze

    ps... ups, zapomniałem Ci powiedzieć, jestem Sandrina, piszę wiersze :) ZADOWOLONY??!!!

    Konto usunięte

    2-22-22-22-2

  • marzec 08, 2023 11:24

    Nie wiem kim jest Kurgan portalowy, chociaż faktycznie nazywano mnie "dementorem" w sensie że przygnębiający jestem.
    Podoba mi się to słowo, więc dałem je na nick, to chyba nie jest zabronione?

    Konto usunięte

    2-5

  • marzec 08, 2023 11:38

    Po kimś tak wykształconym jak nasz szanowny Rafał, spodziewałam się większej ogłady...

    Konto usunięte

    2-22-22-22-2

  • marzec 08, 2023 11:50

    W dodatku wstawiłem ten wiersz, żeby wziął udział w portalowym konkursie.
    O co tu chodzi?

    Konto usunięte

    2-5

  • marzec 08, 2023 13:17

    Tyle czasu był spokój... Po co było to psuć Rafale?

    Konto usunięte

    2-22-22-22-2

  • marzec 08, 2023 15:07

    Nie wiem co ma do tego Rafał,
    Nazwy Kurgan już ktoś używał? Bo nie chciałbym się podszywać

    Konto usunięte

    2-5

  • marzec 08, 2023 18:16

    Skasowałem i wrzuciłem jeszcze raz, mam nadzieję, że to tylko bug był

    Konto usunięte

    2-5

  • marzec 08, 2023 18:39

    Grzegorzu, mniej szaleństwa, więcej poezji.

  • marzec 09, 2023 06:21

    Nie wiem co próbujesz mi zasugerować owym szaleństwem. Zapytałem jedynie jak to się stało, że po publikacji mój wiersz nie pojawił się na głównej, zapytałem dokładnie z powodu poezji a nie szaleństwa

    Konto usunięte

    2-5

  • marzec 09, 2023 19:09

    Czemu nie zrobicie rejestracji z weryfikacją?

    Konto usunięte

    2-5

  • marzec 09, 2023 16:07

    O jaki wiersz chodzi? Jeśli go nie ma w wykazie wierszy Debiuty, to znaczy, że nie do końca został "wrzucony". Tu nic nie ginie.

  • marzec 09, 2023 16:30

    Dobrze wiedzieć, bo bardzo zależy mi na spuściźnie po mnie.

    Pozdrawiam

    Konto usunięte

    2-22-22-22-2

  • marzec 09, 2023 19:07

    Już go skasowałem i wrzuciłem ponownie. Tekst pojawił się w moim kontenerze, ale nie było śladu na ścianie, dodałem haiku, bo myślałem, że "ściana musi się ruszyć", haiku się pokazało, po wierszu nadal nie było śladu. Nigdy taki bug nie miał tu miejsca.

    Konto usunięte

    2-5

  • marzec 09, 2023 19:11

    Powinienem był pewnie go nie skasować, zbyt kompulsywnie zadziałałem

    Konto usunięte

    2-5

  • marzec 09, 2023 19:17

    Wpisałeś inną nazwę użytkownika i na Twoim koncie autor publikacji jest na czarno (nieaktywny).

  • marzec 09, 2023 22:08

    Ciekawe, dziękuję za informacje i reakcję

    Konto usunięte

    2-5

  • marzec 10, 2023 06:51

    Czyli istnieje bardzo dużo nazw na tym portalu, których nie wolno użyć, a każda zmiana nicka wiąże się z niebezpieczeństwem, że ktoś nam zbanuje go? Np xlax czasami zmienia nazwę na mars, więc kiedy on jest podpisany mars, a wejdzie troll i zrobi konto xlax i dostanie bana, to mars po powrocie do nazwy xlax będzie miał problem tego typu, że wiersze które wrzuci nie będą się pojawiały na stronie głównej? Dobrze rozumiem?

    Konto usunięte

    2-5

  • marzec 10, 2023 07:16

    Wszystko zależy od intencji.

  • marzec 10, 2023 09:57

    Skoro zależy od intencji, to znaczy, że potwierdzasz, że ktoś to ręcznie zablokował, a nie z powodu tego, że nick był już kiedyś używany to z automatu się wydarzyło?

    Konto usunięte

    2-5

  • marzec 10, 2023 10:00

    Wybacz, że tak się dopytuje, ale były powody dla których mnie nie było na tym portalu i staram się wykoncypować czy nie nazbyt pochopnie wróciłem.

    Konto usunięte

    2-5