Z uwagi na ustawienia prywatności nie wszystkie dane tego użytkownika są widoczne

Portal Poemax jest prowadzony we współpracy ze stowarzyszeniem Salon Literacki

Nazywam się: Marcin Legenza

Trochę o mnie: Mam trzydzieści sześć lat, piszę ponad dziesięć. Zbieram materiały na książki, poszukuję wydawcy, indziej, piszę jeszcze exempli gratia w internecie. Próbuję ją wydać, a ma mieć tytuł "Z podróży - życie, dialogi wewnętrzne, sentencje i wiersze".

Dołączyłem do serwisu ponieważ: Piszę wierszem i pamiętniki, też prozą, esej et cetera... miałem konto na poema.pl, tam o Was czytałem.

Ilość odsłon: 5012

Komentarze

maj 31, 2020 07:48

Hop-hop! Hop-sa-sa! Zmykaj z mojej kuchni i hop do okienka.

czerwiec 29, 2019 10:13

Elo, Majuskuł! Tęskniłeś? Bo ja bardzo. Widzę, że nadal urzędujesz w mojej kuchni.

marzec 16, 2019 12:52

Nawiasem dodam jeszcze mały komentarz w kilku zdaniach: Drogi panie oddany wpływom, są tu przychodnie specjalistyczne, baseny, warunki atmosferyczne, gmach biblioteki, wiejący wiatr, jest prezydent miasta z Prawa i Sprawiedliwości, i czasami pada śnieg... Powiem ci metaforą żebyś jednak nie wchodził do mojej naturalnej cywilizacyjnej rzeki, ponieważ możesz się pobrudzić cudzym życiem i tym co żyje i co nie żyje, i co się stanie...? Jaki ty masz język żeby sprawić mi problem? Żaden. Nie masz ani etyki ani logiki i erudycji. Ars finis (sztuki koniec). Postscriptum, obywatel zamknąłby i Mikołaja Kopernika gdyby nie piśmienność innych. Dyktatorstwo i apodyktyczność jest dla debilizmu i umyślnej ciemnoty, nie dla mnie, goodbye.

marzec 16, 2019 09:32

* pseudopoprawności - lapsus z telefonu, dla wytrwałych i obecnych

marzec 16, 2019 09:23

Weź się katolicko-partyjny kolo odpierdol! Nie pozwolę, żeby wielbiciel reżimu państwa wyznaniowego, jeszcze po mnie jeździł, po prostu. Chyba pomyliłeś łby, mój z czymś ci jadalnym i tyle... Wiesz, ja nie będę używał zwrotów z pseudopoprawność politycznej w takich przypadkach. Nie ma co się czarować, ani ty mnie nie zniesiesz i mojego kosmopolityzmu, ani ja twojego nacjonalistycznego bełkotu. Lekcja, temat, koniec.

Konto usunięte

2-3

marzec 16, 2019 04:07

bo jak tobie się wydaje że wydawca ma ci płacić za publikacje to polecam wizytę w przychodni specjalistycznej chyba macie tam kogoś w stalowej woli?

Konto usunięte

2-3

marzec 16, 2019 04:05

Tylko nie zapomnij nadbonkąć że cię RAD-POL odwalił, jak będziesz wydawał książkę z własną wartością.

Konto usunięte

2-3

marzec 16, 2019 04:04

skoro z ciebie taki marcin to szukaj dalej. gówniaż

marzec 15, 2019 18:37

Nie jestem ziomusiem, po to podaję imię żeby móc uniknąć takich pierdół, jak te. Może i chcę coś wydać, ale nie szybko, lekko i mało. Czyli nie dzisiaj. Mam materiał na książkę, który nie jest tak do końca skończony i jestem pewien, że ma to być książka, nie tomik, mały i nonsensowny, w który nikt inteligentny nie popatrzy... Tak więc nie dzisiaj, znam swoją wartość i cenę, sens, żeby nie wyjść na błazna i grafomana. Bywaj... jestem tu w kontakcie...

Konto usunięte

2-3

marzec 15, 2019 11:31

siema ziomuś, chcesz wydać tomik niewielkim kosztem??