Z uwagi na ustawienia prywatności nie wszystkie dane tego użytkownika są widoczne

Portal Poemax jest prowadzony we współpracy ze stowarzyszeniem Salon Literacki

Nazywam się: Marcin Legenza

Trochę o mnie: Mam trzydzieści pięć lat, piszę ponad dziesięć. Zbieram materiał na książkę, mam kontakt mailowy z lokalną gazetą, może mi pomóc w jej wydaniu, lub poszukam wydawcy gdzie indziej exempli gratia w internecie. Usilnie będę próbował ją wydać.

Dołączyłem do serwisu ponieważ: Piszę wiersze i pamiętniki, miałem konto na poema.pl, tam o Was czytałem.

Ilość odsłon: 920

Komentarze

kwiecień 15, 2018 08:49

Stawianie tezy i antytezy jest bezlogiczne. Ale logika nie ma wielkiej przyszłości, ta zero-jedynkowa. Słyszałeś o teorii zbiorów rozmytych? Tam coś "zbliża się" do prawdy albo do fałszu. Tak jak ie oznaczysz jednocześnie masy i położenia elektronu.
Zresztą nie wiem, dlaczego sądzisz, że stawiam tezę i antytezę?
Pozdrawiam.

styczeń 04, 2018 07:27

Marcin, dostałeś ostrzeżenie. - To i tak ładnie ze strony Redaktora. - Weź, proszę sobie do serca. Ja Ci dobrze życzę.
Pozdrawiam.

styczeń 04, 2018 00:53

Bu! Rzeczywiście, straszydło z ciebie aidegaart. Wiesz, masz niebanalny pseudonim, tylko nie wiem, czy artystyczny, czy to tylko twoja autosugestia.

grudzień 21, 2017 19:27

Marcin Legenza: "Ten aidegaart nie bardzo łapie, proszę się nie przejmować; musi mieć humory". Jeszcze jeden komentarz ad personam, skierowany do kogokolwiek, i obejmie Cię kwarantanna.

grudzień 02, 2017 03:56

Mario, co ma piernik do wiatraka ?

grudzień 02, 2017 02:53

tak jak się spodziewać mogłem, nakręciło zabaweczkę, ale uważaj, mechanizmy czasem wybuchają urywając ręce. spływasz jak kropla, a "woda zawsze dąży do tego, żeby znaleźć się niżej " cytat z dawnej Japonii.

listopad 23, 2017 05:28

(...) nad innymi (...)

listopad 19, 2017 06:23

Nie wiem, Marcin, czy odraza, czy po prostu niezrozumienie Twoich tekstów. A że do upadłego bronisz swoich tez, w innych narasta agresja, to normalne zjawisko. Trudno Ciebie czytać, ja dałem sobie spokój. Nie rozumiem Twoich tekstów. Nie tylko Ty piszesz wers z dużej litery, natomiast może się to nie podobać niektórym "nauczycielom". To ich zdanie, spróbuj to uszanować. I nie bądź złośliwy, to nie jest miejsce do pracy nad sobą.
Pozdrawiam.

listopad 19, 2017 03:05

Skąd taka odraza do mnie? Broniąc się przyznam, że jestem jedyną osoba piszącą dużą literą na początku wersu (majuskułą). Tak wybrałem. Tak piszę. Taki mam styl. Taką formę. A propos grafomanii, proszę wziąć pod uwagę, że jeżeli piszecie grafomania to zdajecie sobie sprawę czym jest, chyba? A jeżeli uważacie, zaliczacie mnie za grafomana tu na portalu, to kim wy tu jesteście, nie tym samym? Może was wychowywano z poczuciem wyższości na innymi, ale mnie nie. Doskonale, świadomie, wiem kim jestem. Coś wam nie pasuje w mojej osobowości. Wyraźnie czujecie do mnie odrazę, niechęć, stąd ta moc zniszczenia. I co wy cytujecie? W jakim kontekście? Czyichś wymysłów? Odpowiadam? Nie odpowiadam? Komu, czemu, z kim, za ile, po co? Piszę i publikuję tu na portalu jak i wy. Kto wam broni jakiegokolwiek dialogu ze mną? Nie chcecie ze mną kontaktu to go mnie będzie. Wszystkiego dobrego w dalszej pracy nad sobą. Do zobaczenia.

wrzesień 28, 2017 11:22

Treść komentarza została usunięta przez redakcję serwisu.