Portal Poemax jest prowadzony we współpracy ze stowarzyszeniem Salon Literacki

listopad 03, 2018 22:11

Po prostu nadmienię, że nie jest to chroniona strona, tu piszę do redakcji, kolegium; powinno być na początku linku właśnie - https:// - a tak nie jest. Można by coś z tym zrobić, żeby utrudnić innym włamania, czy inne implementacje. Dzisiaj sobie o tym przypomniałem, kiedy kiedyś zauważyłem - nie pamiętam kiedy. Administratorzy powinni się tym zając z lekką pośpiesznością. Chyba jest to możliwe, żeby było bezpieczniej? Dzięki za uwagę, do zobaczenia.


  • listopad 04, 2018 08:31

    Dopisuj sobie

    Konto usunięte

    2-5

  • listopad 04, 2018 09:29

    Skąd ten pomysł że ktoś mógł się włamać na portal?

  • listopad 04, 2018 09:54

    I jeżeli to jest faktem, winnych należy ukarać! I to surowo dla przykładu!

    https://www.youtube.com/watch?v=KInF0NcdEoQ

  • grudzień 02, 2018 13:24

    Czy zastanowiło się audytorium portalu nad tym o co tu pytam, czy można byłoby poprawić bezpieczeństwo portalu? Nie tak dawno w moim całym mieście wyłączono prąd elektryczny, wszystko zgasło, i jest możliwe że była to cyberprzestępczość, że zrobiono to z góry, satelitą wywiadowczą, w co jestem troszeczkę wmieszany... - ale to tak nawiasem, partykularnie... bez efektu wow. Internet wydaje się miejscem, rzeczą bezpieczną, ale nie jest tak, kiedy ktoś miesza się do czegoś tego co jest czyjeś, czyjąś własnością i kompetencjami...

  • grudzień 02, 2018 19:14

    Nie wolno w ten sposób gasić światła satelitami Marcinie

    Konto usunięte

    2-5

  • grudzień 07, 2018 03:08

    Ale to nie ja Grzegorzu, tylko mogę wiedzieć jacy to mogli być ludzie i czym i jak... Jednak dzięki za ostrzeżenie, choć nie jest konieczne, bo niby czym miałbym to zrobić, zgasić światła w całym mieście, jak na wojnie hybrydowej, a i z resztą już siedziałbym zamknięty z zakładzie karnym przez jakieś służby typu Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego, albo dalej... tak, byłoby po kolejnym... poecie na tym świecie...

  • grudzień 02, 2018 19:53

    Ja np. maczam palce w wielu sprawach, ale się nie przyznaję w jakich