Portal Poemax jest prowadzony we współpracy ze stowarzyszeniem Salon Literacki

grudzień 12, 2018 21:38

Na czas oczekiwania proponuję piosenkę:
https://www.youtube.com/watch?v=FG1c7NeofXU


  • grudzień 12, 2018 21:40

    Aha, proszę, nie wdawajcie się w dyskusje z zupełnie nowym 'użytkownikiem' (przez jakiś czas), bo trolla trzeba zlewać...

  • grudzień 12, 2018 21:42

    ciuliznom bez twarzy należy powiedzieć:

    https://youtu.be/9itfEdJG7ig

  • grudzień 12, 2018 21:47

    ...i jeszcze to https://www.youtube.com/watch?v=nJpH5NkMb4w

    :-)

  • grudzień 23, 2018 20:56

    Dzięki Milo za Kazika, tyle lat tego nie słyszałem... a... dużo lat, ale pamiętam jego twórczość, dla mnie był (!) wielki, był genialny, na wielu swoich płytach, i tak zostanie, jest na tych płytach w dalszym ciągu...

  • grudzień 12, 2018 22:38

    Napiszę to jako pożegnanie z portalem, powodem nie jest obecność tego użytkownika, a to że najpierw go wyzywacie - to marek zaczął ubliżać - później banujecie - mimo że nie ma to sensu bo jak widać wasz system nie działa, a jeśli się komuś zechce to zniszczy ten portal, jak widać on nie chce, da się tu jeszcze publikować.
    Nikt nie próbował rozmawiać, nikt nie podszedł jak do normalnego człowieka, kurwa, forma admin rozpierdolila wam coś w głowie czy już tak mieliście?

    Teraz rozumiem czemu brak tu wielu starych użytkowników którzy jako powód niebytu podają redakcję.
    Zamiast pomocy można tu głównie dostać kopa albo TWA. Ja stąd spadam. Dziękuję za użyczenie przestrzeni na serwerze póki nie przeniose txt.
    Hej

    Konto usunięte

    2-5

  • grudzień 12, 2018 22:43

    Szkoda, że twoja dziecięca naiwność nie pozwala ci na solidną i rzeczową ocenę sytuacji. Powodzenia

  • grudzień 12, 2018 22:48

    Treść komentarza została usunięta przez redakcję serwisu.

    Konto usunięte

    2-5

  • grudzień 12, 2018 22:51

    Sami go stworzyliście, to jest realność i to jest prawda. Zmień perspektywę.

    Konto usunięte

    2-5

  • grudzień 12, 2018 22:50

    Rozmawiałam z Koleżanką, która usunęła dziś konto... Szkoda, że ona nie martwi Cię bardziej.

  • grudzień 12, 2018 22:53

    Bo co Lena, bo zaczyna rozmowę na którą nie jest gotowa? Chciała żartów to były żarty,
    co mam wyciągnąć przykład kroko czy innych osób zjebanych przez mareczka?

    Konto usunięte

    2-5

  • grudzień 12, 2018 22:57

    Mnie się zdaje, że to Twój kolega nie był gotowy na komentarze Marka. Za to był gotowy, żeby obrażać wszystkich jak leci. Odczekalismy nawet celowo, bo każdy może mieć czasem zły dzień. Tutaj jednak było złe millenium.

    Koniec tematu

  • grudzień 12, 2018 23:01

    Wróciliście prawa admina dla kolesia który co jakiś czas wpada i wygląda jakby potrzebował ulżyć sobie. Bo co? Bo jest fajny? Bo mu przykro było? Jaja sobie robicie?
    Pozwalacie na znęcanie się nad użytkownikami, np ja na Leganzie, nieraz dyskusje z Cytra są poza jakimikolwiek granicami, a banujecie wiersz cytry który jest w sumie znośny? Po co?

    Konto usunięte

    2-5

  • grudzień 12, 2018 23:03

    Masz rację Lena, koniec.
    Weny życzę

    Konto usunięte

    2-5

  • grudzień 12, 2018 23:23

    Treść komentarza została usunięta przez redakcję serwisu.

    Konto usunięte

    2-1

  • grudzień 23, 2018 20:34

    Taa...