Z uwagi na ustawienia prywatności nie wszystkie dane tego użytkownika są widoczne

Portal Poemax jest prowadzony we współpracy ze stowarzyszeniem Salon Literacki

Nazywam się: Nikolas

Ilość odsłon: 3141

Komentarze

sierpień 13, 2017 15:47

Za Twój komentarz podziękuję Ci tu. Widzisz, trafiłam tu po to, by podpatrywać, jak to robią (bez podtekstów) lepsi, bo wiem, że moje wierszowanie jest wierszowaniem dla mnie, ale to za mało. Jeśli bedzie też dla innych, uznam że nie zamrnowałam tu czasu.
Z drugiej strony lubię się nie zgadzać, czasem sprzeczać, czasem mnie nawet poniesie, ale zawsze mam przyłbicę w górze.
Na razie karimatę zostawię, ale nie jest to jeszcze wresja ostateczna.

Powiem szczerze, Twój komentarz pod Nie moje pięć minut wzięłam za zwykłe odwet za to, że krytycznie odniosłam się do Twojego tekstu. Piszę Ci o tym, bo lubię jasne sytuacje, niedomówienia są zakałą i do niczego dobrego nie prowadzą.
Sam ciężko przyjmujesz krytykę, to już zauważyłam, ale to świadczy o tym, że nie lubisz udawać, źe nie boli, jeśli boli.
Ja oceniam zawsze szczerze, a jeśli zauważę, że jest inaczej, opuszczę portal.
Na razie ledwo tu raczkuję. Pilnie czytam, wyciągam wnioski słuszne, czy nie - to się okaże. Nia zamierzam się z nikim ścigać. Trafiłam tu z miejsca, w którym nabrałam złych nawyków, mam nadzieję, że tu je wyplenię.

Konto usunięte

2-4

sierpień 12, 2017 14:22

O.K. Różnica zdań.

Konto usunięte

2-4

sierpień 12, 2017 14:09

NIkolas. Czystość polszczyzny - tak. "Ładność znaczeń" - moim zdaniem już nie. Nie lubię wierszy ociekających spermą i kurwami. Wg mnie to i tylko to jest brak szacunku dla języka. I błędy, które niczemu nie służą. To a propos wiersza Maleszy.
Pozdrawiam.

sierpień 01, 2017 12:55

Znaczy się jaki tekst? haiku? he, he, ech wy poeci co zdania nie umieją sklecić

Konto usunięte

2-4

lipiec 31, 2017 20:56

Nikolas, może nie pisz swoich wersji cudzych wierszy. Wiem, że chcesz pomóc itp itd. Ale każdy powinien dochodzić samemu do własnego stylu, musi robić to sam. - Mnie się to na początku podobało. Później przestało. Wystarczyło, raz, gdy ktoś mi w ten sposób rozpieprzył tekst.
Pozdrawiam.

Konto usunięte

2-4

lipiec 24, 2017 19:15

Zwróć uwagę na dwuznaczności wyrazów - to takie post scriptum do tekstu o ostatnim erotyku.
Pozdrawiam.

lipiec 04, 2017 20:52

Już nie wspomnę kto tu się ekspresyjnie zachował.

lipiec 04, 2017 20:51

I powiedz mi jeszcze, że ty wgl nie oceniasz mnie.
O tym właśnie mówię, masz swoje racje i nie dopuszczasz do siebie argumentów innych, dlatego dyskusja z tobą nie ma sensu.

lipiec 04, 2017 20:39

Po pierwsze nie oceniłam Ciebie tylko twoją szopkę pod tekstem. Nigdzie nie odniosłam się do Twojej osoby, a tylko i wyłącznie do treści Twoich komentarzy.
Robisz aferę, później wycofujesz się zganiając jednak winę na autora, którego ot tak sobie oskarżyłeś, migając się od podania dowodów.
Ja już dyskusję kończę, bo zdajesz się być zamknięty na jakiekolwiek kontrargumenty (nie tylko moje). Widzisz tylko swoje racje.
A o moją empatię i wrażliwość się nie martw.
Ty nie pochwalasz pewnych postaw i ja także mam prawo nie pochwalać innych postaw, w imię właśnie mojej empatii i wrażliwości.
Więcej nic nie odp.

lipiec 03, 2017 21:19

Robisz cyrk na cały poemax, odstawiasz szopkę, w której robisz z siebie (tylko i wyłącznie z siebie) błazna.
Czyli jakbym przytoczyła mój bardzo stary tekst (wręcz grafomański) w identycznym temacie też oskarżysz mnie o plagiat pomysłu?