Z uwagi na ustawienia prywatności nie wszystkie dane tego użytkownika są widoczne

Portal Poemax jest prowadzony we współpracy ze stowarzyszeniem Salon Literacki

Nazywam się: Milo

Dołączyłem do serwisu ponieważ: już nie piszę

Ilość odsłon: 9940

Komentarze

Konto usunięte

2-32-32-32-3

czerwiec 26, 2017 20:23

Dziękuję.
Pozdrawiam.

Konto usunięte

2-4

czerwiec 25, 2017 14:43

O.K. Dotarło.
Pozdrawiam.

maj 29, 2017 10:14

To ja witam i zastanawiam się skąd pojęcie "obrona"
Daleko mi od obrony osób dorosłych, bo to tak, jakbym wątpił w ich możliwości do samodzielnego funkcjonowania.
Jedyna rzecz/idea/, którą usilnie wspierałem, to powstanie poemart, jako niejako koło ratunkowe, lepsza kontynuacja poemy.pl
Społeczność tu nie jest duża i wydaje mi się zaskakujące, że nikt nie zgłasza impulsywnych zachowań bezpośrednio do redakcji, a zwłaszcza, gdy wydaje mu się, że sprawa dotyczy redaktora. Jest kilka osób i na pewno można wszystko rozwiązać w sposób cywilizowany. Nie ma takiej możliwości, by był 24godzinny nadzór nad wpisami.
Jesteście w większości dorośli i na tyle inteligentni, by wszystkie nieprawidłowości bezzwłocznie zgłaszać i to jest właściwe działanie na rzecz społeczności.
Moja funkcja jest niejako honorowa, więc wszystkie opinie wygłaszane przeze mnie są prywatne. Ale jak najbardziej można zgłaszać się do mnie przez messengera lub za pomocą poczty /byle nie przez wpisy pod profilem, bo to nie jest miejsce właściwe do korespondencji/ i postaram się służyć pomocą.

maj 29, 2017 09:04

Ps, czy zostawienie tej sprawy to oficjalne stanowisko całej redakcji?

maj 29, 2017 08:35

Witaj, jako swego rodzaju obronę Marka użyłeś argumentu że Tomasz nie podał przykładów a najlepiej cytatów z jego agresywnego i hejterskiego zachowania. Cóż, ciężko cytować coś co zostało skasowane, a Ci ludzie atakowani i obrażani przez Marka kasowali konta a razem z tym dowody. Czy na prawdę nie zauważacie jego socjopatycznych zachowań i że rzutuje to na obraz całej redakcji?
To że Marek jest często w opozycji do Ciebie nie znaczy że jest równie chamski jak do innych.
Zastanów się przy następnym koncie skasowanym co Cię ominęło a czego nigdy nie zobaczysz.
Portal stanie się miejscem dla kilku osób, presja i mobbing, bezkarność wybranych i chamstwo dla wybranych, z tym zacznie się kojarzyć portal, a wśrod tego wasze wiersze i tych kilku którzy mają dystans. A np młodzi których warto podszkolić w poetyce a nie twardej szkole życia zniknął, to założenie portalu?
Piszę to z troski, zauważ że nie wypowiadalem się długo, właśnie ze względu na to że nie lubię Marka i chyba wszyscy o tym wiedzą.

Konto usunięte

2-3

maj 21, 2017 21:14

Treść komentarza została usunięta przez redakcję serwisu.

maj 21, 2017 20:50

Milo, z takim połetą jak rilkie nie mamy szans - przegralim, hopeless case...