Portal Poemax jest prowadzony we współpracy ze stowarzyszeniem Salon Literacki

wrzesień 20, 2022 23:09

Drodzy Poemaxowicze,
pragniemy poinformować, że zmieniły się zasady tworzenia konta - wprowadziliśmy link aktywujący dla nowych użytkowników portalu. Ma to na celu zapobiec tworzeniu kont-klonów przez trolle i zapewnieniu komfortu komentującym. Żaden nowy kandydat nie może posiadać jednorazowego adresu e-mail oraz dynamicznie zmiennego IP tworzonego np. przez przeglądarkę TOR lub usługi VPN.
Życzymy miłej atmosfery i aktywności poetyckiej

Redakcja


  • wrzesień 23, 2022 14:41

    Gratuluję refleksu xd

    Konto usunięte

    2-5

  • wrzesień 23, 2022 20:43

    Gratuluję REFLUKSU :))))

    Widać ten sprawił że podchodziły trolle do gardła. Odbijało się portalowi zgagą i pieczeniem w przełyku. Tu już nie było żartów :)

    Wiwat poemax :)

  • wrzesień 23, 2022 21:33

    Refluks jest na ósmym piętrze i raczej ma się dobrze

    Konto usunięte

    2-5

  • wrzesień 23, 2022 21:51

    Sto lat go tam nie widziałam. Na ósmym powiadasz? Ja ciągle na parterze:) no wiesz, ja niepełnosprawna ;) Rafał Hille nawet uznał że mam Polio

  • wrzesień 24, 2022 02:34

    Na chat zerkaj, co jakiś czas tam bywa ślad ;) Rafały mnie nie interesują

    Konto usunięte

    2-5

  • październik 01, 2022 12:43

    gratulację

  • październik 01, 2022 13:43

    tak, dobry pomysl, starczyło mi już Kurgana, ale ten chociaz miał poczucie humoru, w przeciwieństwie do psychofanki, którą tutaj mam najwyraźniej, a która kocha robić z siebie ofiarę, to slaba metoda manipulacji :)
    sorry b.z.k.n ale nie jestem toba zainteresowany, proszę znajdź sobie kogoś w swoim zasięgu, pisz do niego tęskne tekst, hejtuj, mnie, może się z tobą umowi w końcu ????

  • październik 01, 2022 13:46

    za szybko się kliknęło, pisz do swojego fana jakieś swoje teksty jak do mnie, hejtuj nawet, ale mnie może zostaw spokoju, nie kocham cie!!! nie umowie się :)