Portal Poemax jest prowadzony we współpracy ze stowarzyszeniem Salon Literacki

listopad 16, 2018 19:09

Nie wiem dlaczego miano by robić z portalu małą wioskę ponad stuosobową. Dlaczego wyrzuca się nowych użytkowników? Dlaczego nie dopuszcza się do głosu młodszych użytkowników portalu? Czym niby sobie ma ten portal się chwalić? Kumoterią! Nie róbcie proszę sobie małej wsi z tego portalu internetowego, folwarku dla kilku faworyzowanych osób, bo staje się to niezłym bajzlem... Ja mówię - nie. Mówię i tak na jakąś przyszłość, jaka każdego z nas czeka. Do zobaczenia, czekam na odzew na dany temat forum.


  • listopad 16, 2018 19:16

    Jeśli się nudzisz, poczytaj Szymborską i nie podejmuj spraw, które cię przerastają, bo wyjdziesz po prostu na durnia ;-)

  • listopad 16, 2018 19:30

    Czytam wiele książek jednocześnie plus siebie plus inne medium publica - jeżeli o to pytasz - a szczególnie "Ucieczkę od wolności" Ericha Fromma, mówiącą głównie o faszyzmie...

  • listopad 16, 2018 19:46

    Dlaczego nazwałeś go durniem?

    Konto usunięte

    2-1

  • listopad 16, 2018 19:23

    Poeman nie tylko jest trollem ale i zwykłym chamem, a Ty po prostu... bredzisz ( delikatnie mówiąc).

  • listopad 16, 2018 19:33

    Tak, tak... wszyscy się znają jak na wsi, ale nikt nikomu nic szczególnego i szczerego nie powie. Tak? Tak się woli?

  • listopad 16, 2018 19:35

    Ludzie, to jest życie w wirtualnej komunie, nie dopuszczając nikogo nowego.

  • listopad 16, 2018 19:38

    Marcinie,
    Kto według Ciebie jest faworyzowany? Konkrety poproszę.

    Konto usunięte

    2-32-32-32-32-3

  • listopad 16, 2018 19:40

    Cała masa nowtch użytkowników

    Konto usunięte

    2-1

  • listopad 16, 2018 19:46

    Nie pytałam Ciebie, tylko Marcina, marna podróbko.

    Konto usunięte

    2-32-32-32-32-3

  • listopad 16, 2018 19:47

    Też jesteś trochę krócej niż ja. Może popatrz po tych cholernych czerwonych gwiazdkach za punkty za publikacje. Czego mam się szarpać po jakichś pseudonimach i nickach.

  • listopad 16, 2018 19:49

    Czerwone gwiazdki? Punkty? Serio po to piszesz wiersze? Bo ja myślałam, że z pasji się tworzy, a nie dla uznania.

    Konto usunięte

    2-32-32-32-32-3

  • listopad 16, 2018 20:01

    Zadajesz pytania jak dwudziestolatka - tak to wygląda, nie obraź się. Jeżeli chodzi o mnie piszę bo zdecydowałem się na to nieodwracalnie! Mam też coś z dzisiaj a propos:

    - Przy pewnych kwotach, wieku, doświadczeniu intelektualnym i doświadczeniu w ogóle, zawsze jest pociąg do władzy.

  • listopad 16, 2018 20:25

    Przykro mi to mówić, ale zachowujesz się dziecinnie, abstrahując od Twojej twórczości, to podejście jakie prezentujesz jest żenujące. Wykłucać się o gwiazdki? Co to piaskownica? Napisz coś wartego uwagi, zamiast zakładać nic nie wnoszące tematy. Życzę więcej pokory.

    pozdrawiam,

    Konto usunięte

    2-32-32-32-32-3

  • listopad 16, 2018 20:31

    No i dziewucha też chce zaistnieć - i zaistniałaś. Dzięki. Pytałaś na początku kto jest faworyzowany, więc odpowiadałem, a tu takie fochy...

  • listopad 16, 2018 20:51

    Marcinie, ja nie strzeliłam focha,aż
    tak małostkowa nie jestem. Może to Ty poczułeś się urażony, i zastosowałeś mechanizm obronny w postaci projekcji.

    Konto usunięte

    2-32-32-32-32-3

  • listopad 16, 2018 20:01

    A ty kogo bronisz? Takiego samego chama jak ty!

  • listopad 16, 2018 20:13

    No tak motylku... A ile jesteś zainteresowana sztuką? Bo nie cenzurą. Dwa lata? Cztery lata orbity okołosłonecznej? Bo robi się ziuziu, zaraz zima, i śnieg, i opady śniegu, i prezenty od świętego Mikołaja - nie myląc z Mikołajem Kopernikiem, którego po stokroć wolę. - Odpowiadając na pytanie.

  • listopad 17, 2018 17:02

    Marcin, a co ma do rzeczy jak długo ktoś jest zainteresowany sztuką? Pytanie czy sztuka jest zainteresowana Tobą, i jak długo ona będzie się Tobą interesować.

  • listopad 16, 2018 20:29

    skoro posty tak ładnie piszesz może zredagujesz swoje teksty )))chętnie poczytam impresjonizm w twoim wydaniu))

  • listopad 16, 2018 20:45

    Nie jestem przede wszystkim impresjonistą, ani postimpresjonistą, lubuję się raczej w relatywnej abstrakcji, abstrakcjach ekspresjonistycznych, abstrakcjach geometrycznych i dootocznej rzeczywistości, ludziach, zwirzętach, stworzeniu... chociaż znam kilkunastu wybitnych impresjonistów, postimpresjonistów, kubistów, surrealistów i innych... Ale o czym chciałem powiedzieć, że żyjemy w zupełnie innych czasach, czasach telekomunikacji, globalizacji, informacji, manipulacji, i o tym że można mnie poczytać do woli i za darmo w internecie, a piszę raczej białym wierszem, więc nie wiem czy to jest dla każdego, i że rzeczywiście szukam wydawcy, to chyba tyle Janusz ode mnie.

  • listopad 16, 2018 20:45

    O co wam wszystkim chodzi ?

    Konto usunięte

    2-1

  • listopad 17, 2018 15:27

    Tu Janusz jeszcze link do krótkiego reportażu o malarstwie: http://www.msn.com/pl-pl/styl-zycia/spoleczenstwo/najdro%c5%bcsze-dzie%c5%82o-%c5%bcyj%c4%85cego-artysty-90-mln-dolar%c3%b3w-za-jeden-obraz/vi-BBPNGcj?ocid=UE12DHP

  • listopad 16, 2018 21:13

    No i wcieło na wszystkim pana Poemana... przepadł, nikczemność niczego...

  • listopad 16, 2018 21:44

    (...) nam wszystkim pana Poemana (...)

  • listopad 17, 2018 00:36

    Żałujesz bo Cię chwalił? Jako jedyny? I nawet nie widziałeś jak to wygląda? Nie widząc tej całej szydery?
    Idąc po gwiazdkach to chyba ja mam najwięcej, albo Tomek... Dwaj najkochani tutaj, no tak. Te gwiazdki to tylko czas ilość txt i udzielonych komentarzy. Nic więcej. Wyłącz to maniacalis , szkoda czasu.
    Ja na ten przykład nie lubię Twojego pisania, uważam za słabe, a Twoja osoba to taki przykład pychy i narcyzmu że niemal kliniczny, to moje zdanie.
    Poeman chciał siać ferment, przykro mi że tylko typowy troll dla siania fermentu chwalił to co robisz. Oczywiście te słowa tym bardziej sformułowane przeze mnie przyjmiesz jako atak i fałsz, niestety tak nie jest. Powodzenia Marcin,

    Konto usunięte

    2-5

  • listopad 17, 2018 15:38

    Odpowiadając Grzegorzu - jestem na punkcie swojej osoby, osobowości, wolności trochę uczulony, wrażliwy, tu raczej tyle.

  • listopad 17, 2018 15:53

    Ja też mam na Ciebie uczulenie

    Konto usunięte

    2-5

  • listopad 17, 2018 16:27

    To, jak by nie było, licząc, będzie już sześćset cztery dni masz to uczulenie, licząc od mojego przystąpienia do onego serwisu, dwudziestego czwartego marca dwutysięcznego siedemnastego roku - a i mnie tak samo bawisz, jak ja ciebie. Ale ja nie niszczę, nie hejtuję nikogo tak jak niektórzy, a i z tobą nie chcę mi się szarpać, ani podgryzać jak to robią małe szczeniaczki podczas zabawy - gdzieś nie mam na to ochoty. Wiadome jest kiedy piszę się krytykę konstruktywną, poprawia, takie-tam, ale... Ja zdaje się, raczej jestem tu trochę innej orientacji politycznej, niż znacząca większość, i stąd te śmieszne niesnaski. Ale cóż, nic. Na razie...

  • listopad 17, 2018 16:49

    To nie polityką, jesteś zakochany w sobie. Przypominam Ci że na poemie, portalu matce był taki czas, że broniłem Cię np przed Krzysztofem. Był taki czas że staraliśmy się pomóc, poprawiać, pokazywać błędy, tak logiczne jak i formalne, składniowe, gramatyczne itd
    Ale nie szanujesz naszego czasu, bronisz txt jako cząstki siebie, nie chcesz przyjąć do wiadomości niczego co nie wypływa z Ciebie albo z mądrej książki której się akurat uczepiłem.
    Jesteś na łańcuszku własnego ego, w budce telefonicznej skąd możesz zadzwonić tylko do siebie a całą resztę odbierasz jako zakłócenia na linii. Nie da się z Tobą rozmawiać, dyskutować, masz klapki na oczach i okulary z lusterkiem które pozwala spojrzeć Ci tylko na siebie i na bardzo małym dystansie.
    Życzliwi odeszli, chcesz brnąć w to - Twoja sprawa, ale obrażasz innych którzy nie kochają Cię jak Ty.
    Jak dla mnie swoim zachowaniem, obrażaniem innych o wiele bardziej zasłużyłeś na bana niż poeman

    Konto usunięte

    2-5

  • listopad 17, 2018 17:21

    To nie tak Grzesiek, nie jest narcyzem, jak ktoś tu tak napisał, pomyłka, pudło - a ty się dwoisz i troisz, żeby mi i sobie to udowodnić.

  • listopad 17, 2018 10:16

    Piszących wiersze jest coraz mniej, portale poetyckie giną. Ten istnieje, w takiej formie, w jakiej jest. Przykro mi to pisać, ale jak Ci się nie podoba, to nie publikuj... Przestań się interesować. Nie naprawisz świata. Portal istnieje i to dużo znaczy. Kilkadziesiąt osób ma gdzie publikować swoje teksty.

  • listopad 17, 2018 10:21

    Piszących jest mnóstwo, chcących publikować na portalach, czujących potrzebę tego jest coraz mniej

    Konto usunięte

    2-5

  • listopad 17, 2018 15:35

    Przeglądając internet jest dużo stron dających możliwość publikowania, ale jest to w szczególności grafomania, nie jest mało wysyłających po sieciach swoje, powiedzmy, utwory-czy potwory, ale nie da się tego po prostu czytać o ile ma się trochę rozumku. Ten portal nie jest jedyny, a jednym z wielu w Polsce. A dochodzą jeszcze inne medium publica. Których nie trzeba reklamować.

  • listopad 17, 2018 15:43

    "utwory-czy potwory, ale nie da się tego po prostu czytać o ile ma się trochę rozumku" - ten cytat mnie rozwalił, a ty przegiąłeś. Przecież to właśnie twoich wypocin nie da się czytać ze względu na ich 'marsjańskie' pochodzenie. Opanuj swoją zarozumiałość, bo tu wszyscy dostaną mdłości.

  • listopad 17, 2018 15:47

    Brawo xlax!
    Ile można tych bzdur czytać !