Portal Poemax jest prowadzony we współpracy ze stowarzyszeniem Salon Literacki

Konto usunięte

2-42-42-4

grudzień 14, 2018 00:27

Przepraszam wszystkich poemowiczów za to nieprzyjemne przedstawienie. To portal poetycki zrobił z wróbla potwora, który zamiast ćwierkać się odszczekuje. Sami zdecydujcie co dalej. Czy mam zostać, czy odejść.


  • grudzień 14, 2018 00:42

    Cytro. Nikoniecznie zgadzam się z treściami Twoich tekstów czy poglądami ale jak już wcześniej pisałem:jeśli ma to być kontynuacja poemy to miejsce powinno być dla każdego.

    Osobiście nie widzę powodów Twojego odejścia. Jeśli zaś miałby być to uzasadniony ban to trzeba go przyjąć z pokorą.

    Pozdrawiam

  • grudzień 14, 2018 01:20

    Cytro nie pierwszy raz zadajesz to pytanie.Przez trzy lata mojego pobytu tutaj słyszałam je na pewno kilka razy.Czy nie lepiej się opamiętać?
    Przemyśleć co się mówi w wierszach i pod wierszami?
    Nie prowokować i nie podsycać dyskusji, tych niepotrzebnych nie prowadzących do niczego dobrego.
    Ja osobiście nie cierpię polityki, więc ani do głowy by mi nie przyszło aby pisać polityczne wiersze.
    Ale nie Ty jedyna takowe tutaj pisujesz i nie Ty jedyna powinnaś ponosić konsekwencje uskutecznianych pod nimi dyskusji, mogących urażać czyjeś uczucia religijne czy polityczne
    po prostu ludzkie uczucia.
    To tyle ode mnie.
    Spokojnej nocy.

  • grudzień 14, 2018 01:31

    Narozrabiałaś? Nie sądzę.
    W każdym bądź razie nie bardziej, niż niejeden neokomuch, konserwatysta, antysemita lub homofob.
    Bo mam nadzieję, że nie jesteś obdarzona prątkami homofobii?
    Wolałem Halinę dopytującą, szukającą i to było niezłe, gdy łapałaś wątek i snułaś własne wnioski.
    Ale dopóki Ziemia się obraca, to każdy może błądzić, byle innych nie bolało.

  • grudzień 14, 2018 19:18

    Jeszcze nie jest tu za ciasno, więc zostań i pisz, ale przychylnych komentarzy nikt nie może zagwarantować

  • grudzień 14, 2018 19:19

    Rany, przecież to stała zagrywka Cytry...

  • grudzień 14, 2018 19:45

    Halino, strzeliłaś focha i ulżyło. A teraz czas na radosną tfurczość, bo bez poezji życie jest prostackie. I nie czaruj - tu masz swoje bambetle i mnóstwo znajomych.

  • grudzień 14, 2018 23:19

    Cytro, Ty piszesz ja czytam,
    Czytacz ma ten przywilej, że nie musi się zgadzać z autorem.
    a poeta? no cóż
    zawsze jest na straconej pozycji.
    Więc?
    o co halo? nie przepraszaj,
    dłubaj i pisz dokąd masz wenę.

    Pozdrawiam

  • grudzień 15, 2018 13:24

    Bardzo wszystkim dziękuję za kolejną szansę, dajecie mi ją chociaż wiecie, że ja już się nie zmienię.

    Konto usunięte

    2-42-42-4

  • grudzień 15, 2018 14:33

    ale...ooooo co chodzi))))

  • grudzień 15, 2018 22:05

    Janusz, o to:
    https://www.youtube.com/watch?v=D8PFtt1P3TU