Portal Poemax jest prowadzony we współpracy ze stowarzyszeniem Salon Literacki

Konto usunięte

2-1

lipiec 06, 2019 20:50

Kiedy tylko cytra usunie konto, zapomnicie o "trollu" nawiedzającym ten portal


  • lipiec 06, 2019 21:10

    Odchodzę. Kiedy wykasuję wszystkie wiersze, usunę konto. Nie mam kopii wierszy, tylko stare tu poprawiane a resztę pisałam bezpośrednio tutaj, jak wy mówicie , na kolanie. Troszkę to potrwa.

    Konto usunięte

    2-42-42-4

  • lipiec 06, 2019 21:15

    Apotrafisz być nie rasistką?

    Konto usunięte

    2-1

  • lipiec 06, 2019 21:20

    każdy wiersz musi ociekać obrzydliwa flegma polityczna, pomyśl o tej dziewczynie na koniu i jej poglądach i napisz o tym, chyba że jesteś od dzieciństwa skrzywiona to przykro mi!

    Konto usunięte

    2-1

  • lipiec 06, 2019 22:06

    Polityka jest wszędzie, można udawać, że się jej nie zauważa ale dlaczego? W wierszach tak razi wrażliwych, aż w komentarzach kopią z lewego buta, dziwne to. Przypięto mi łatki całego zła, antysemitka, bo użyłam słowa żyd czasem wystarczyło słowo pejs albo grajek i już hałas. Rasistką zostałam gdy imigrantów nazwałam szarańczą.
    Czy poezja ma być ślepa na to co się dzieje w świecie rzeczywistym?
    Od dłuższego czasu trollowano pod moimi wierszami, redakcja udawała że tego nie widzi. Chciałam tu zostać do końca, ale już nie chcę, jestem już za bardzo zniesmaczona wyzwiskami, naśmiewaniem się. Broniłam się dosyć długo udając, że mnie to nie rusza ale już nie mam sił, skończyło mi się poczucie humoru.

    Konto usunięte

    2-42-42-4

  • lipiec 06, 2019 22:10

    Dramatyzujesz jak pensjonarka ;-)

  • lipiec 06, 2019 22:11

    Poza tym jak można traktować poważnie zabawę w poezję. Bo to JEST zabawa, no nie?

  • lipiec 06, 2019 22:16

    Od kiedy rasizm jest zabawą?

    Konto usunięte

    2-1

  • lipiec 06, 2019 22:30

    Nie zapomnij jeszcze, że ostatnio nazwałaś homoseksualistów półnagimi pedałami i robactwem, a także wyraziłaś troskę czy przyszłe pokolenia zdołają urwać łeb tej hydrze... tak pro forma przypominam.

  • lipiec 06, 2019 22:41

    Stary, ja uważam, że tak naprawdę jesteś wartościową i wrażliwą osobą, masz tylko jakiś lekki "defekt społeczny" jeśli wolno mi się tak wyrazić. Dla mnie Twoja obecność na portalu była w większości wypadków ok. Trollujesz, nazwijmy rzecz po imieniu, ale dopóki trzymałeś się w pewnych granicach, to było nawet dowcipne, złośliwe, ale czasem trafne i wartościowe. Zdarza Ci się przekraczać granice, ale dzisiaj pojechałeś dalej, mi się to nie podoba. Teraz się wbijasz w ego, racjonalizujesz , bronisz i idziesz w zaparte. Bez sensu. Po prostu przyznaj, że przegiąłeś, przeproś, a nie przegrasz. Wręcz przeciwnie: wygrasz, odniesiesz zwycięstwo do którego Cytra już nie jest zdolna, ona już nie widzi tego, że jej słowa "pachną" dymem z komina, i nigdy tego nie przyzna, dla niej za późno. Widzisz, chciałeś jej dowalić (poniekąd to doskonale rozumiem), ale efekt taki, że odszedł teraz Xlax, wielu ludziom za skórę zaszedł, Tobie pewnie też, ale trzeba przyznać, że pisze wartościowe teksty, jego obecność na portalu jest wartościowa, on współtworzy ten portal, a Ty takimi działaniami go rozwalasz, po co? Zmieniaj a nie niszcz, niszczenie nigdy nie jest czymś dobrym. Po prostu zobacz w tym siebie, powiedz przepraszam, to nie takie trudne, trochę ego umiera, ale za to robi się więcej miejsca dla Ciebie i więcej powietrza, czyli - zwycięstwo. Chyba stać Cię na to. Zrób ten krok, i zostań, skoro nie piszesz, to bądź czytelnikiem, komentuj, bądź złośliwy, ale pilnuj odrobinę granicy, więcej czujności. A tak w ogóle to redakcja mogłaby zareagować na niektóre komentarze Cytry, jeśli nie banować samej Cytry, to chociaż usunąć niektóre jej komentarze, bo są zwyczajnie obrzydliwe, a robi z siebie aniołka, ale jak napisałem: dla niej już za późno.

  • lipiec 06, 2019 23:08

    Paweł,
    xlax nie odszedł
    nazwał się tylko (sądzę tymczasowo) "konto usunięte".

  • lipiec 06, 2019 23:35

    No, oczywiście. Jak mógłbym odejść... :-) Tylko błagam, nie gadajcie z trollem, please

  • lipiec 06, 2019 23:36

    Paweł, ty chcesz przerobić świnię na psa? Zapomnij.