Portal Poemax jest prowadzony we współpracy ze stowarzyszeniem Salon Literacki

Ada

2-42-42-42-42-42-42-4

listopad 27, 2020 22:51

Czy można samemu zlikwidować konto, czy trzeba prosić admina?


  • listopad 28, 2020 07:01

    Z tego co pamiętam to na tym portalu jest to banalnie proste, gdzieś w opcjach można bez problemu odłączyć respirator, oczywiście jest to kremacja z rozsypaniem prochów z samolotu

    Konto usunięte

    2-5

  • listopad 28, 2020 09:16

    Dzięki, już wcześniej przeszukałam, ale bez efektu. Stąd pytanie, ale raz jeszcze przysiądę.

    Ada

    2-42-42-42-42-42-42-4

  • listopad 28, 2020 09:32

    stać! zostaw tę myszkę... napij się herbaty i niech ci już przejdą te pomysły ;)

    Konto usunięte

    2-42-4

  • listopad 28, 2020 10:49

    więcej opcji -> zarządzaj Twoim profilem -> hasło -> u dołu jest usuń profil -> zaznaczasz że rozumiesz co robisz -> wpisujesz hasło -> wciskasz magiczny przycisk usuń -> i po wszystkim :)

    Konto usunięte

    2-4

  • listopad 28, 2020 23:49

    Już wiem, nie wchodziłam w hasło. Sprawdziłam - opcja do wykonania. Rzeczywiście proste. Nie wiedziałam, że tyle jest tam moich wierszy. Muszę sprawdzić, czy wszystkie mam w swoim archiwum. Dziękuję za poradę i pozdrawiam.

    Ada

    2-42-42-42-42-42-42-4

  • listopad 29, 2020 20:39

    Ado, nie śpiesz się, poczekaj, poobserwuj.
    Może coś się zmieni tak, że będzie tu przyjemniej.
    Najlepiej dać sobie czas, nawet kilka miesięcy a w tym czasie być tylko obserwatorem.
    Na przykład zaglądać raz na jakiś czas?

  • listopad 29, 2020 20:52

    Leszek dobrze podpowiada.

    Niektórzy likwidują potem wracają (m.in. i ja) najlepiej ochłonąć, przeczekać i za jakiś czas zdecydować.
    Pozdrawiam

  • listopad 29, 2020 22:45

    Leszku i Joanno, nie o przyjemność tu chodzi. Do swoich wierszy mam dość duży dystans.
    Stosuję zasadę W. Szymborskiej: „najważniejszym meblem w domu poety jest kosz na śmieci“. Jednak nie stać mnie, by ze spokojem przyjąć ocenę typu bełkot. Ostatnio kilka moich wierszy pojawiło się w miesięczniku literackim Akant. Dla mnie jest to wyróżnienie i zachęta do lepszej pracy nad sobą i wierszem. To tyle w temacie. Dziękuję wszystkim za wsparcie.

    Ada

    2-42-42-42-42-42-42-4

  • listopad 30, 2020 14:09

    Czyżby znowu dbające o poziom portalu trolle? Nie zwracaj uwagi na mareczka marsa snikersa czy suwaka, to sfrustrowany człowiek.

    Konto usunięte

    2-5

  • grudzień 01, 2020 16:02

    Główny troll weekendowy portalu się odezwał. Przypomnę ksywki Grzegorza: Noicoztego, Wanda i wiele innych...

  • grudzień 01, 2020 20:07

    Wiele innych to akurat twoja
    a trolling i hejterstwo to również twoja bajka, to nie pierwszy raz kiedy z powodu twojego socjo czy też psycho patycznego usposobienia znikają stąd ludzie

    Konto usunięte

    2-5

  • grudzień 01, 2020 17:24

    Z pewnością można, ale po co?
    Popatrz na tych pałaców. Oni sami się zlikwidują.
    Autoryzowane żarty z konwencji.
    Pisz i szukaj siebie, a od półkowników bez kilku przynajmniej uznanych pozycji wydawniczych trzymaj się się z dala.

    Konto usunięte

    2-3

  • grudzień 01, 2020 19:24

    Za Leszkiem i Joanną.
    Aida?! co ci przyszło do głowy - nie pytam.
    Ale uważam - to co napisałaś - rozwijać własną pasję, jaką jest poezja. To nie jest tak, że od razu należy zwijać się w kłębek - wybacz, że to piszę.
    Portal o którym tu mowa, uczy nie tylko, jak należy przyjmować krytykę ( choćby moje wiersze - przecież też zaczynałem jako świeżak-:) ) ale również dyscypliny, dzięki której człowiek powinien być silniejszy, bardziej wytrwały.Samodystans też jest ważnym elementem, który odgrywa tu fundamentalną rolę! Ale jak to się mówi, każdy człowiek jest inny, a cz łaczy Nas wspólna idea - poezja, pisanie, komentarze, itd.Jedna wielka rodzina -:))

    Osobiście do Marsa - no muszę napisać - nic nie mam, ktoś musi sprawować pieczęć na tym portalu - nie wiem, może się mylę-:)

    Generalnie uważam, żę ludzie jak sobie zażyczą, to odejdą, ale po pewnym czasie wrócą, bo stwierdzą, że jednak w skrzętnym towarzystwie śmietanka jest lepsza.

    Ale co tam - to tylko moje gadanie.
    Ja z potrzeby, podstanowiłem coś napisać na ten temat.

    Więc Ada, twój wybór. Jeśli musisz, rozumiem Ciebie doskonale.

    Pozdrowienia dla Ciebie i dla wszytkich!


  • grudzień 01, 2020 20:22

    Ja jestem zdania, że półkownicy-:)) albo generał, naewpno sporządził już listę Szindlera -hahaha do obstrzału-:))

    Ale jedno wiem, w tej konwencji portalu, przynajamniej nie treba oczekiwać, że każdy czytających, od razu założy Nam pieluchę na głowę - piękny wiersz, tyci tyci, połaskotam jeszcze, kolejnym komentarzem.

    W tym rzecz, jak nie dostaję się w dupę, to nici z kreatywności oraz samoszerzenia wiedzy.

  • grudzień 01, 2020 20:31

    Patrząc na inne portale - bo obserwuję - na jednych jest utopia - wszyscy są szczęśliwi itp.
    Czy to jest mankament, który powoduje,że ludzie nie chcą za bardzo się poddawać emocjom ( krytyka, hujowe komentarze)
    Inny Świat, inna epoka....


  • grudzień 02, 2020 14:49

    Z portali, które głaszczą po głowie już dawno zrezygnowałam. Jestem otwarta na krytykę/uwagi. Jednak dziwi mnie rozbieżność opinii uznanych poetów od pięknej liryki do bełkotu. Wtedy zaczynam mieć wątpliwości. Pozdrawiam serdecznie.

    Ada

    2-42-42-42-42-42-42-4

  • grudzień 02, 2020 18:19

    Ada, zaznaczam, że nie jestem "uznanym poetą", ba, nawet nie mam aspiracji do tego miana. Możesz śmiało dać sobie spokój z "egzaltowanym rzucaniem konta", bo po co... ;-)

  • grudzień 02, 2020 19:57

    Z tym kontem już mi przeszło.

    Ada

    2-42-42-42-42-42-42-4