Z uwagi na ustawienia prywatności nie wszystkie dane tego użytkownika są widoczne

Portal Poemax jest prowadzony we współpracy ze stowarzyszeniem Salon Literacki

Nazywam się: Mithril

Trochę o mnie: ...

Dołączyłem do serwisu ponieważ: ..."Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki panie to nikomu... Mmmm... Tak, nie... Nie podoba się. Więc dlatego z punktu mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było. Tylko aplauz i zaakceptowanie. Tych naszych, prawda, punktów, które stworzymy." - cyt. "Rejs"

Ilość odsłon: 6511

Komentarze

Konto usunięte

2-42-42-4

lipiec 31, 2018 22:15

Mithril, nudzisz się, napisz wiersz. Pozdrawiam

lipiec 31, 2018 21:59

...kolekcja rośnie:

"StefS

2-22-2

lipiec 31, 2018 21:55

Musiałem zablokować kolejnego chama i prostaka Jot Te. Może ja się nie znam na poezji ale na ludziach już tak. To że jestem tu nowy lub nawet to nie jest powód aby wyżywać sie na mnie w tak arogamcki i prostacki sposób. Przychodzi do serwisu skromny amator jak ja i spotyka się od pierwszych chwil z niezrozumiale zajadłą złośliwością i wrogością. Czy ten serwis jest zdominowany przez małą grupkę emocjonalnie upośledzonych frustratów? Jak ktoś ma coś do powiedzenia w dyscyplinie to albo nie zajmuje stanowiska jeśli uważa że to nie jego liga albo robi to taktownie tym bardziej im wiekszy ma dystans do tematu. Jeśli nadal będę spotykał się z prymitywnymi atakami i drwinami będę zmuszony zlikwidować tu konto bo już mnie zniechęciła wyjatkowo przykra atmosfera tego serwisu. Nie mam ŻADNYCH aspiracji literackich i pojawiłem się tu dla zabawy. Czy tu nikt nie ma żadnych emocji poza negatywnymi? A jak koniecznie chcesz skrytykować to zrób to merytorycznie bez tego wściekłego jadu jak tych dwóch emocjonalnych prostaków których musiałem zablokować. Pozdrawiam normalnych, w tym szczególnie specjalistów bez nieodpartej chęci niezdrowego wyżywania się na nieznajomych."

lipiec 31, 2018 21:43

***

"StefS

2-22-2

lipiec 31, 2018 20:36

To nie ja leżę tylko ty stoisz na głowie Jot Te. Mama cię nie kochała czy niania biła?"

*** i myślę, że rzeczowa odpowiedź Jot Te winna być oprawiona w ramkę - dlatego winna tu istnieć, jako świadectwo :-)

"Jot Te

2-32-32-3

lipiec 31, 2018 21:10

Ja rozumiem, że ojciec wmówił Ci za dzieciaka, że jego penis do szczoteczka do zębów, ale nie popadajmy w skrajność.

Dostałeś we wcześniejszych tekstach sugestię, że może nie porywasz, że może coś jest nie tak, że może nie zachwycasz. Dla mnie, to, co prezentujesz w tekście, to typowe dla człowieka, który poezję poznał w podstawówce, a potem jeszcze w gimbazie, z przymusu; wyobrażenia o poecie, które słyszy się na okrągło, podane w kiepskiej formie. Wychodzi na to, że poeci to debile, nieroby i życiowe ofermy.

Może jest w tym satyra, ale do dobrej kpiny potrzeba ciętego języka, lotnej myśli i bystrego umysłu. Powyżej jest co najwyżej licealna rymowanka.

Przepraszam, jeśli liczysz na poklaski. Albo nie wiem, na czułość, zrozumienie, empatię. Gdybym miał wszystkiemu okazywać empatię, musiałbym drżeć z obawy o własne gówno, tak niepewny losu, które czeka go w oczyszczalni ścieków.

Ale jak to powtarzam, może Twój wiersz jest genialny, a moje marne, przerośnięte ego, dzięki sztuce wyparcia, nie akceptuje tego faktu."

***

"StefS

2-22-2

lipiec 31, 2018 18:48

Widzę, że już mnie ubiegł "życzliwy" pan, tak sympatyczny jak jego fotka. Zablokowałem go bo to wyjatkowy grubianin. Pojawiłem się i natychmiast zmieszał mnie z błotem. Ludzie o wysokich kwalifikacjach nie pastwią się nad innymi w swoich dziedzinach. Może ja się nie znam na poezji ale na ludziach to już tak. To prostak i palant."

lipiec 31, 2018 21:42

..warte utrwalenia, bo zapewne owa wybitność, kiedy już osiągnie szczyt błazenady przy jednoczesnym przysporzeniu sobie - hmm - "przy-ja-ciół" zawinie swój wybitny ogon, a efektowne wypowiedzi pozostaną do końca internetu i jeden dzień dłużej :-)

"StefS

2-22-2

lipiec 29, 2018 18:09

Agresywnych prymitywów proszę uprzejmie o nie komentowanie tego wiersza."

***

"StefS

2-22-2

lipiec 29, 2018 23:20

No wreszcie ktoś miły. Ludzie - poluzujcie kucyki. Nie musicie od razu wylewać mi zimnych kubłów z pomyjami nawet jak macie doktoraty z poezji. Podejrzewam, że Szymborska byłaby mniej krytyczna. A najbardziej ujadał facet co nie opublikował tu ani jednego utworu. Ja nie mam aspiracji literackich. Napisałem wierszyk w przypływie ojcowskiego uczucia i tyle. Może jutro wstawię coś bardziej "poetyckiego"."

***

"StefS

2-22-2

lipiec 30, 2018 12:17

Spłoszenie Pani byłoby stratą. Słowa dobieram odpowiednio do sytuacji, a to mnie zaatakowano grubiańsko (człowiek z ordynarnym obrazkiem zapiętych ust na zamek błyskawiczny)."

***

"StefS

2-22-2

lipiec 31, 2018 11:24

Wiem, że "pieprze" nagiąłem pod rym (tyle wykształcenia mam). Niezłe cięgi zbieram tu. Już widzę, że ten serwis nie jest dla mnie. Na innych zbieram zachwyty ;) Zgadzam się, że poważne tematy powinny być podejmowane z poważnym warsztatem. Dobra - następny będzie niepoważny."

lipiec 30, 2018 13:07

...postanowiłem sobie utrwalić, żeby wiedzieć, czym jest atak;

"StefS

lipiec 30, 2018 12:17

Spłoszenie Pani byłoby stratą. Słowa dobieram odpowiednio do sytuacji, a to mnie zaatakowano grubiańsko (człowiek z ordynarnym obrazkiem zapiętych ust na zamek błyskawiczny)."

- w końcu to:

"StefS

Nazywam się: StefS

Trochę o mnie: Nauczyciel fizyki i matematyki, lat 52. Z osiągnięć to mam 2 piękne córki: duża i małą. Poza tym wstaję co rano o własnych siłach. Czasem nawet zrobię jeszcze coś pożytecznego.

Dołączyłem do serwisu ponieważ: Mam kilka wierszy i wierszyków oraz krótkich opowiadań."

...belfer

lipiec 22, 2018 06:28

Dlaczego nazywasz mnie "wygolonym rozumkiem"? Lubisz wycieczki do Krakowa? "Za potwierdzeniem odbioru"?

lipiec 14, 2018 06:02

lipiec 13, 2018 12:35 Mithril napisał:

...widzę, że wygolony móżdżek nieustająco szarpie nogawki - no cóż, tyle "jego"

"Adwokacie", chyba nie masz kwalifikacji. ;-)

maj 09, 2018 14:07

...no tak ___ale też zaczęło się pod tekstem, którego treść jutro zapomnimy...........

maj 09, 2018 13:59

...a możecie się nie sprzeczać __o pierdoły?

maj 09, 2018 13:49

Na Ciebie wystarczy jedna komórka mojego mózgu.
Szkoda więcej zachodu.